Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Uz autoceļiem sākusies būvdarbu sezona: jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Zane Bitere

Valsts autoceļu tīklā ir sākusies būvdarbu sezona, tāpēc autobraucējiem jārēķinās, ka vietām jau ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Komunikācijas daļā.

Vidzemē ir sākušies pārbūves darbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei, kur ieviests ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā (km/h).

Tāpat uz Vidzemes šosejas Vaivē (85,6.km) turpinās Kaķupītes caurtekas krasta nostiprinājumu izbūve. Satiksme būvdarbu zonā tur tiek regulēta ar luksoforu.

Latgalē uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni-Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30.km) notiek segas pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir četri luksoforu posmi, un tās izbraukšana prasa pusstundu.

Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei (2,14.-12,68.km) satiksme vienā posmā tiek regulēta ar luksoforu. Arī šī posma izbraukšana prasa gandrīz pusstundu.

Uz autoceļa Krievijas robeža-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (A13) tiek pārbūvēts tilts pār Rušenīcu (88,3.km). Tilta pieejās ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Saistītie raksti

Savukārt Kurzemē uz autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga (P120) notiek remontdarbi uz pārvada pār Ventspils šoseju. Pārvada pieejās ir ātruma ierobežojums 50 km/h.

Tikmēr Ventspils novada Zlēku pagastā notiek remontdarbi uz tilta pār Ventu uz autoceļa Zlēkas-Ugāle (P123).

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555, kā arī LVC interneta mājaslapā “www.lvceli.lv” un navigācijas lietotnē “Waze”.

LA.lv