Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
26. janvāris, 2013
Drukāt

Uz autoceļiem vietām veidojas apledojums

Foto-LETAFoto-LETA

Apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem vietām apgrūtina braukšanas apstākļus, aģentūru LETA informē VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Rīgas apkārtnē, kā arī Liepājas, Bauskas, Jelgavas, Daugavpils un Ainažu virzienos ir apmierinoši braukšanas apstākļi. Brauktuves nokaisītas un mitras.

Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Strazde – Ventspils. Autoceļš sniegots, brauktuvi kaisa.

Veclaicenes virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Vangaži – Līgatne. Autoceļš apledo, brauktuves kaisa.

Valmieras virzienā apgrūtināti ir braukšanas apstākļi posmā Murjāņi – Braslas tilts. Autoceļš apledo, brauktuves kaisa.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Ventspils, Rīgas, Kuldīgas, Talsu un Madonas apkaimēs. Autoceļi apledo, vietām sniegoti, brauktuves kaisa.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā Latvijā, izņemot Kuldīgas, Liepājas, Saldus, Tukuma un Ventspils apkaimes. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Plašāku un detalizētu informāciju par braukšanas apstākļiem un autoceļu ziemas uzturēšanas klasēm un prasībām var iegūt “www.lvceli.lv”, “www.celugids.lv”, kā arī zvanot pa bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+