×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Uz Bauskas šosejas šoferis “lido” ar ātrumu 162 km/h (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Ar netrafarēto policijas auto pirmdien pieķerts ātruma pārkāpējs, kas traucās ar ātrumu 162 kilometriem stundā (km/h).

Ap 10.30 Baldones novadā, patrulējot ar netrafarēto policijas automašīnu uz Bauskas šosejas, Speciālo uzdevumu vienības darbinieki pamanīja kādu Toyota Avensis markas automašīnu, kas lielā ātrumā brauca Bauskas virzienā.

Ceļa posmā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 90 kilometri stundā, policijas ekipāžai pretējā virzienā braucošais transportlīdzeklis bija attīstījis ātrumu līdz 162 kilometriem stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto normu par 72 kilometriem stundā.

Fiksējot pārkāpumu, likumsargi nekavējoties to novērsa, braucot pakaļ steidzīgajam šoferim. Apturot pārkāpēju, policisti konstatēja, ka pie transportlīdzekļa stūres sēdies kāds 1972.gadā dzimis vīrietis.

Par šo “steigu” šoferim uz pusgadu tiks atņemta vadītāja apliecība un piespriests naudas sods 360 līdz 480 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un tagad pavērtējiet. Kuram reāli traucēja šis braucējs? Kurš ar lietiskiem pierādījumiem var apliecināt, ka konkrētais braucējs viņu apdraudēja ar savu uzvedību un viņam nācās izvairīties? Visticamāk ka neviens! Beigsim reiz nosodīt cilvēkus, kuriem ir jāsteidzas, un kuri tāpēc brauc ātri. Iemācīsimies beidzot rēķināties ar citiem. Ja jau viņš tā brauc, tātad viņam tā vajag (Itāļu princips). Arī tie, kas brauc ātri, atcerieties ka ne visiem ir jāsteidzas un rēķinieties arī ar viņiem un brauciet adekvāti atbilstoši situācijai.
    Jāievieš noteikums, ka CP var uzlikt sodu par ātrumu tikai tad, kad ir pierādījumi ka braucējs ar savu darbību apdraud sabiedrību. Nevis potenciāli, nevis nākotnē, kaut kad, bet konkrētajā gadījumā, lai reiz beigtos šitā bezjādzīgā “krājkasīšu” darbība. Un ja kāds intensīvā satikmē ļoti gribēs skriet, tad tam drīzāk var piešķirt sodu par agresīvu braukšanu un tas būs daudz pareizāk.

  2. Kā tas ir-360-480 eiro apmērā???? Dīvainas lietas jāpiedzīvo Latvijā,vai viņš maksās vairākos piegājienos
    ???? Nodarījums taču ir viens un par to ir fiksēta soda nauda . Jā ,Latvija……

  3. Soda apmērs smieklīgs.Vajag 162><162=26244 eiro.Tad nākošreiz padomātu!

Draugiem Facebook Twitter Google+