×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
11. janvāris, 2017
Drukāt

Uz bērnudārzu jāsauc policija: pamatīgi iereibis tēvs sarīko traci

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Kādā Pārdaugavas pirmsskolas izglītības iestādē Rīgā pakaļ bērnam ieradies smagi iereibis tēvs un sarīkojis traci, informē Rīgas pašvaldības policija.

Kādam no bērniem vakarā nebija atnākuši pakaļ vecāki. Bērnudārza audzinātāja piezvanījusi bērna mātei, kas paskaidroja, ka aizkavējusies darbā, taču pēc neilga laika pakaļ bērnam ieradīsies tēvs.

Drīz vien bērnudārzā ieradies bērna tēvs pamatīgā alkohola reibumā. Iestādes darbiniece atteicās iereibušajam vecākam atdot bērnu. Vīrietis, saņemot atteikumu, kļuvis agresīvs un sācis draudēt ar cieņu aizskarošiem izteicieniem.

Arī ieraugot policistus, vīrietis neskopojās ar rupjākajām krievu valodas pērlēm. Personai vairākkārtīgi aizrādīts, taču viņš sāka likumsargiem draudēt ar fizisku izrēķināšanos, kā arī ar pamatīgām nepatikšanām darbā. Iereibušais bērna tēvs aizturēts.

Pēc mirkļa pie policistiem pienāca kāds cits vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir bērna mātes brālis. Vīrietis pastāstīja, ka ieradies pakaļ māsas dēlam un nogādāšot viņu dzīvesvietā, kur pirms mirkļa arī pārnākusi mājās bērna māte. Pārliecinoties par vīrieša stāstītā patiesumu, bērns nodots mātes brālim.

Savukārt iereibušais vīrietis nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka viņš ir 2,08 promiļu reibumā. Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Pēc atžirgšanas vīrietis nožēloja izdarīto un solījās turpmāk pievērst uzmanību savām aktivitātēm gan saskarsmē ar bērnu, gan likumsargiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+