×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2015
Drukāt

Uz “Bez bikšu braucienu tramvajā” pulcējušies ap 50 cilvēku (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Akcija "Bez bikšu brauciens tramvajā".

Akcijā “Bez bikšu brauciens tramvajā” svētdien, 11.janvārī, Rīgā bija pulcējušies aptuveni 40-50 jauni cilvēki, kuri, ģērbti laika apstākļiem atbilstošās ikdienas drēbēs, taču bez biksēm kājās, vienlaikus pabraukājās divos tramvajos.

Kā novēroja aģentūra LETA, akcijā pārsvarā piedalījās 20-30 gadus veci cilvēki, kuri sakāpa divos 4. un 5.maršruta tramvajos. Brauciens piesaistīja gan citu pasažieru, gan plašsaziņas līdzekļu uzmanību.

Lai gan sākotnēji viena tramvaja vadītāja aicināja neordināri ģērbtos jauniešus izkāpt no tramvaja, pašvaldības policijas darbinieks viņai paskaidroja akcijas mērķi un pēc tam tramvaja vadītāja skaļrunī paziņoja, ka tomēr neiebilst pret šādu pasažieru pārvadāšanu.

Kā novēroja aģentūra LETA, vienu no tramvajiem ceļā apturēja kontrole, kas atklāja, ka kādam pasažierim bez biksēm nav biļetes, tāpēc viņam tika noformēts protokols.

Lai arī ne visi apkārtējie akciju uztvēra ar pozitīvām emocijām, “Bez bikšu brauciena tramvajā” dalībnieki pauda prieku un gandarījumu par pasākuma izdošanos.

“Bez bikšu brauciens tramvajā” jeb “The No Pants Subway Ride” ir ikgadējs globāls pasākums, ko 2002.gadā Ņujorkā iesāka kustība “Improv Everywhere”. Pasākums šogad šajā pašā dienā norisinās vismaz 60 pasaules pilsētās. Rīgā akcija notika pirmo reizi.

“”Improv Everywhere” galvenā doma ir jautri pavadīt laiku. Mēs ticam “organizētai jautrībai”. Mūsu pasākumi ir veids, kā jautri pavadīt laiku pasākuma dalībniekiem, tiem, kas ierauga mūs, un tiem, kas skatās pēc tam video. Mums ļoti patīk iedomāties kaut ko lielisku un tad to realizēt dzīvē. Mēs mēģinām padarīt cilvēku ikdienu mazliet interesantāku. Mēs mēģinām pierādīt, ka izjokošanai nav jābūt saistītai ar apmulsumu vai pazemojumu, tā var vienkārši kādam likt smaidīt, smieties vai uz brīdi pārstāt domāt par apkārtējo pasauli,” norāda akcijas rīkotāji.

Jau ziņots, ka gādājot par jautrību sev un citiem, šodien Rīgā cilvēki bija nolēmuši vienoties “Bez bikšu braucienā tramvajā”, liecina sociālajā tīklā “Facebook” publicētā informācija.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Idiotisma mērīšanas rezultāti..- pašiem dalībniekiem tas šķiet cool, – bļāvieeens..kādi debīliķi! āāāā

 2. ….nepareizi,ka parādīti pārsvarā puspliko dibeni – būtu skaidrāk saskatāmas sejas,- līdzcilvēkiem būtu informācija:” UZMANIES!!!,- šis ir neaprēķināmas dabas eksponāts,- diez, vai pieskaitāms???”
  / Manuprāt- šoreiz esam pārcentušies, publicējot šo stulbumu gan TV ekrānos, gan presē./

 3. Tie paši mētelīšu virinātāji vien ir. Kādēļ slimus cilvēkus pamudina uz darbībām, kas būtībā mūsu valstī vēl tiek apkarotas. Sievietēm un bērniem tas ir smags pārdzīvojums, kad tāds apsēžas blakus vai spiežas klāt pārpildītā tramavajā.

 4. Kur palika Artuss?? Atbildēt

  Ja jau bez prata tad ari bez biksem!!!!

 5. Skat, No ManaBalss iniciatīvas par “partnerattiecībām”: “Šis jēdziens var ietvert citas de facto attiecības, atzīstot par apliecinājumu ģimenes dzīvei ne tikai juridiski noslēgtu laulību, bet arī ģimenes dzīves faktisku pastāvēšanu, kura balstīta gan uz emocionālām, gan finansiālām attiecībām, kopdzīvi vai kopīgiem bērniem”.

  Kādas aplamības var sarakstīt – emocionālas attiecības un ģimene? Izkūkojuši prātu, Finansiālas attiecības – ģimene? Vai kopdzīve? Tad jau visa Latvija – viena ģimene. Kopdzīve ar suni – arī ģimene? Kā var definēt un kā lai to pierāda, kas ir šāda ģimene? Diviem lieciniekiem jāstāv klāt, kad divi partneri kopojas, lai pierādītu ka tā ir ģimene? Partnerattiecības ir suņu dzīves attiecības, pazemojums patiesām ģimeniskām attiecībām. Ne vienai vien sievietei ir vairāki bērni, savākti no daudziem tēviem – tās ir ģimenes? Kura tad īstā ģimene?

  Neviens neliedz četratā aiziet pie mācītāja vai dzimtsarakstu birojā un paziņot, reģistrēt – mēs ģimene, citādi tā ir tiesu sistēmas izvarošana, noslogošana, tautas un valsts muļkošana. “Partnerattiecības”- darījuma attiecības. Ja jums “darījums” ar otra partnera dibenu vai grābstīšanos gar to – kārtojieties, cik uziet, bet, lūdzu, neplātieties kā ar “lepnumu”, neizrādiet savas dfzīvnieciskās attiecības, kas pastāv dzīvnieku pasaulē, sabiedrībai, uz ielas. Ģimenei nav ” partnerattiecību pazīmes, tur ir cits attiecību saturs, citas rūpes un pienākumi.

  Bezbikšu cirks, drīzāk ir tendēts tieši uz “rietumu vērtībām”, uz partnerattiecībām vai – ākstīšanos …

 6. Cienījamā l/a portāla darbinieki arī “čārliji un šārliji”! Nekādu aizliegumu, nekādu tabu, nekādu aizliegtu tēmu! Urrā, dāmas un kungi, urrā – un drošā solī ejam “dziļāk Eiropā” (K.Dimiters).

 7. Vai cienijamam laikraksta portālam tas ir vajadzīgs? Vajag sevi cienīt ar nopietnību.

 8. bezbikšainie pilsētnieki – muļķi!

 9. Kāds krāšņums, kāda jautrība!
  Kāpēc gan katru dienu jautrības mīļotāji nevarētu braukt bez biksēm, vai vēl labāk ar pavisam pliku pakaļpusi? Pie mums ir vārda brīvība, preses brīvība. Rēklāmā iet sauklis “Brīvību deguniem”. Kāpēc gan nevarētu būt brīvība dibeniem?! Atbrīvosim reizi par visām reizēm tos dibenus no bikšu un apakšbikšu žņaugiem! Tas ir tik iedvesmojoši! Un arī mūsu ārlietu ministram tas patiks.

 10. Latvijas deģenerātu pamatsastāvs! Šitiem jābūt Saeimā.

 11. Tomēr atradās 30 idioti arī Latvijā. Brīnums, ka tik maz.

 12. Paldies dievam, ka to idi otu ir tik ļoooti maz

Draugiem Facebook Twitter Google+