Sports
Citi sporta veidi

Uz Brieža-Usika cīņu sola ierasties līdz 5000 ukraiņu; biļešu cenas aug 16

Uz Latvijas labākā boksera Maira Brieža un Ukrainas sportista Oleksandra Usika cīņu pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfinālā plāno ierasties līdz pat 5000 ukraiņu, tāpēc dueļa rīkotāji pašmāju līdzjutējus mudina nekavēties ar biļešu iegādi, atklājis Brieža pārstāvis Raimonds Zeps.

Biļetes sāks tirgot pirmdien plkst.13 pēc Latvijas laika un tās būs nopērkamas “bilesuserviss.lv”. Biļešu cenas būs no 50 eiro, kas ir dārgāk nekā uz Brieža un kubieša Maika Peresa ceturtdaļfināla cīņu, uz kuru biļešu cena bija no 20 eiro. Tomēr sagaidāms, ka pieprasījums pēc biļetēm tik un tā būs ļoti liels.

“Sarunās ar Usika nometni esam dzirdējuši, ka uz Latviju gatavi braukt 4000-5000 ukraiņu, tāpēc šodien plkst.13, kad sākas biļešu tirdzniecība, aicinām nekavēties ar to iegādi,” norādīja Zeps.
“Pērkot laicīgi, būs iespējams izvēlēties sev patīkamāku sēdvietu un, pats galvenais, vispār tikt pie vietas. Nav prognozējams, cik ilgā laikā pārdos visas biļetes, jo Latvijā nav tādas prakses, bet tas, ka cīņa būs izpārdota, šaubu nav – galvenais, lai Latvijas līdzjutēji iegūst pēc iespējas vairāk biļešu,” uzsvēra Zeps.

Brieža pārstāvis norādīja, ka cenu pieaugums, salīdzinot ar boksera iepriekšējo cīņu, saistīts ar lielo pieprasījumu.
“Biļešu cenas šoreiz vienkārši regulē tirgus. Iepriekš supervidējās svara kategorijas pusfinālu starp britiem Krisu Jūbenku junioru un Džordžu Grovsu izpārdeva septiņās minūtēs,” atzīmēja Zeps.

Brieža un Usika duelis norisināsies 27.janvārī “Arēnā Rīga”, bet cīņas uzvarētājs supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu vai krievu Muratu Gasijevu.

Saistītie raksti
LA.lv