Latvijā
Novados

Uz ceļa Jelgava-Dalbe vairāku auto sadursme; notiek glābšanas darbi 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Fotolia

Šodien pirms plkst.14 Ozolnieku novadā, uz ceļa Jelgava-Dalbe, pie sabiedriskā transporta pieturas “Dzidras”, notikusi vairāku auto sadursme, kuras dēļ apgrūtināta satiksme.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informēja, ka, pēc sākotnējās informācijas, negadījumā iesaistīti trīs transportlīdzekļi – 1972.gadā dzimuša vadītāja automašīna “Chrysler Voyager”, 1992.gadā dzimuša vadītāja “Opel Zafira” un “Opel Astra”, kurai pie stūres bija 1997.gadā dzimis vadītājs. “Policijas darbinieki notikuma vietā regulē satiksmi,” piebilda Sietniece.

Uz slimnīcu pēc negadījuma nogādāta “Opel Astra” pasažiere. Policija vēl precizē viņas vecumu.

Kā avārijas iemesls tiek norādīta drošas distances neievērošana starp automašīnām. Sietniece informēja, ka kāds transportlīdzeklis vēlējies no galvenā ceļa nogriezties pa kreisi uz Cenu, “Chrysler Voyager” un viens no “Opel” apstājušies aiz tā, taču cita “Opel” vadītājs neievēroja distanci, izraisot trīs auto sadursmi.

Glābšanas darbos piedalās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, informēja dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Agrita Vītola.

Aculiecinieki pastāstīja, ka uz notikuma vietu devušās arī vairākas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes.

LA.lv