Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. augusts, 2015
Drukāt

Uz ceļa Ķekava-Skaistkalne triju kilometru posmā negaisa laikā sagāzušies 60 koki

Foto: LETAFoto: LETA

Uz ceļa Ķekava-Skaistkalne triju kilometru posmā negaisa laikā sagāzušies 60 koki, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikma vietu Vecumnieku pagastā, Skaistkalnes pagastā, ceļa Ķekava-Skaistkalne 53.-55.kilometrā VUGD saņēma īsi pirms plkst.18.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests pagājušajā diennaktī devies kopumā 19 izsaukumos, kas bija saistīti ar negaisa laikā uz ceļu braucamās daļas sagāztiem kokiem. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģējuši un novākuši no ceļiem.

Arī seši ugunsgrēki varētu būt saistīti ar negaisu – četros gadījumos dega elektrības stabi, divos – koki. VUGD pieļāva, ka elektrības stabos un kokos iespēris zibens.

Izsaukumi saistībā ar negaisu bijuši Latgalē, Vidzemē un Zemgalē.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 64 izsaukumus, no kuriem 24 bija ugunsgrēki, 32 – glābšanas darbi, bet astoņi izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+