Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. augusts, 2015
Drukāt

Uz ceļa Ķekava-Skaistkalne triju kilometru posmā negaisa laikā sagāzušies 60 koki

Foto: LETAFoto: LETA

Uz ceļa Ķekava-Skaistkalne triju kilometru posmā negaisa laikā sagāzušies 60 koki, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikma vietu Vecumnieku pagastā, Skaistkalnes pagastā, ceļa Ķekava-Skaistkalne 53.-55.kilometrā VUGD saņēma īsi pirms plkst.18.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests pagājušajā diennaktī devies kopumā 19 izsaukumos, kas bija saistīti ar negaisa laikā uz ceļu braucamās daļas sagāztiem kokiem. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģējuši un novākuši no ceļiem.

Arī seši ugunsgrēki varētu būt saistīti ar negaisu – četros gadījumos dega elektrības stabi, divos – koki. VUGD pieļāva, ka elektrības stabos un kokos iespēris zibens.

Izsaukumi saistībā ar negaisu bijuši Latgalē, Vidzemē un Zemgalē.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 64 izsaukumus, no kuriem 24 bija ugunsgrēki, 32 – glābšanas darbi, bet astoņi izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+