Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Uz amatiem slimnīcu valdēs saņem 23 pieteikumus, visvairāk – uz valdi Stradiņos (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvdarbi patlaban ir apturēti. Šobrīd izpildīta viena ceturtā daļa no kopējā būvniecības līguma apjoma.

Veselības ministrija uz četriem amatiem dažādu ārstniecības iestāžu valdēs saņēmusi 23 pieteikumus, pavēstīja ministrijā.

Viens pretendents ir pieteicies visos četros izsludinātajos konkursos. Uz amatu vietu valdē Stradiņa slimnīcā pieteikušies 12 kandidāti, Austrumu slimnīcā – pieci kandidāti, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā – trīs kandidāti un Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā – divi kandidāti.

Pirmā vērtēšana plānota ne ātrāk par 27.martu.

Jau ziņots, ka Veselības ministrija, balstoties uz krīzes situācijas apstākļiem, mainīja valdes sastāvu kopumā četrās ārstniecības iestādēs, bet pēc tam uz jaunieceltajiem valdes locekļu amatiem izsludināja atklātu konkursu.

Sludinājumi par vakancēm tika ievietoti ministrijas mājas lapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. KAARTEEJAA IMITAACIJA SAVEEJO IEBIIDIISHANAI!

  2. Tad jau mūžīgais ” kandidāts ” Kristaps Sautiņš arī būs pieteicies….

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+