Mobilā versija
Brīdinājums +9.1°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Uz dienu tiks slēgts Ventspils šosejas posms Jūrmalā

Foto - Madara BriedeFoto - Madara Briede

Šodien tiks slēgts Ventspils šosejas posms Jūrmalā aiz Lielupes tilta no ceļa pārvada pār Dzirnavu ielu līdz degvielas uzpildes stacijai “Statoil”, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Satiksme abos virzienos tiks organizēta pa apbraucamo ceļu – pa Auzu, Dzirnavu un Melderu ielām Jūrmalā. Uz apbraucamā ceļa tiks ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā.
Atkarībā no laika apstākļiem, iespējams, posms satiksmei paliks slēgts arī trešdien, 7.jūnijā. Slēgtajā posmā tiks veikta asfaltbetona dilumkārtas ieklāšana. Remontdarbus veic AS “A.C.B”.

LVC atgādina, ka uz Ventspils šosejas šobrīd darbi notiek uz vairāk nekā 40 šosejas kilometriem septiņos posmos: no Priedaines līdz Varkaļiem; uz tilta pār Lielupi un aiz tā; no
Ozolpils līdz tālākajam rotācijas aplim; no Tukuma puses līdz Pūrei; krustojumā pie pagrieziena uz Kandavu; no Popes līdz Ventspilij un uz tilta pār Plateni.

Pievienot komentāru

Siguldas novada pašvaldība meklēs iespēju iežogot piesārņoto Saltavotu (6)Siguldas novada pašvaldība meklēs iespēju sadarboties ar Saltavota īpašnieku un iežogot avotu.
Draugiem Facebook Twitter Google+