×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

Uz Gaismas pili – pa dienesta ieeju

Foto: LETAFoto: LETA

Sākot no piektdienas, lai iekļūtu LNB, no pieturas būs jāpaiet garām lielajai vāzei un jādodas uz dienesta ieeju.

Jau sākot ar piektdienu, 12. decembri, notiks izmaiņas Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbībā, un apmeklētāji Gaismas pilī varēs iekļūt pa dienesta ieeju no Valguma ielas puses, portālam LA.lv pastāstīja LNB sabiedrisko attiecību speciālists Augusts Zilberts.

Savukārt cilvēki ar kustību traucējumiem bibliotēku varēs turpināt apmeklēt, izmantojot galveno ieeju, taču iepriekš būs jāpiesakās.

Tā kā prezidentūras drošības pasākumu dēļ iespējama arī bibliotēkas apmeklētāju drošības pārbaude, darbinieki aicina ņemt līdzi kādu personu apliecinošu dokumentu – ID karti, pasi vai autovadītāja apliecību.

Jau ziņots, ka saistībā ar atsevišķu LNB telpu pielāgošanu prezidentūras vajadzībām kopumā trīs stāvos bibliotēkas lasītavas un pakalpojumi turpmāk būs pieejami citās vietās: turpmāk 3.stāvā būs Periodikas lasītava, Uzziņu un informācijas centrs, Humanitāro un sociālo zinātņu lasītava un Ekonomikas un tiesību zinātņu lasītava; turpmāk 4.stāvā būs Krātuves izsniegšanas punkts, Starpbibliotēku abonements, Starpbibliotēku starptautiskais abonements, ISSN, ISBN un ISMN.

Garderobe un mantu glabātuve būs 1.stāvā pie dienesta ieejas, Reģistratūra – 1.stāvā pie dienesta ieejas, LNB Atbalsta biedrība – Mezonīnā – telpā M26.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē ilgs pusgadu – no 1.janvāra līdz 30. jūnijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+