×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. janvāris, 2018
Drukāt

Uz gājēju pārejas notriec sievieti. Par smago negadījumu ziņo slimnīca (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Gājēju pāreja naktī.

Liepājā uz gājēju pārejas notriekta sieviete, kas guvusi smagas traumas. Par negadījumu policijai ziņoja slimnīca.

Valsts policija informē, ka 29.janvārī ap plkst. 19 tika saņemta informācija no medicīnas iestādes par to, ka Liepājā, Oskara Kalpaka ielā noticis ceļu satiksmes negadījums.

1975.gadā dzimusi sieviete ar “Opel Zafira”, uzbrauca gājējai, 1970.gadā dzimušai sieviete, kura šķērsoja ielu pa gājēju pāreju.

Sieviete ar gūtajām traumām un lūzumiem nogādāta medicīnas iestādē, kur konstatēts, ka viņa negadījuma rezultātā ir guvusi smagus miesas bojājumus.

Valsts policijā tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. paši vainīgi ,nu jāskatās,it sevišķi tumsā,vai tiešām ,ja mēs redzam lielu mašīnu ar spilgtām gaismām,tad vajag aizdomāties, ka 19 vakarā mūs var neredzēt . un tie iemesli ir dažādi.Ja pastāvēsim un palaidīsim mašīnu garām ,uz kapiem tik ātri neiesim.

  2. paši gājēji vainīgi,jo tumsā jābūt divreiz uzmanīgākam,nu tajās atstarojošajās gaismās un ēnās ,lietū un putenī un t.t. var nemanīt gājēju,kurš tā steidzas uz kapiem .Nu mums gājējiem arī jādomā ar galvu ,kur steigties,kad un kā steigties.Tā es novēroju ,kā mēs gājēji ejam.Tumsā divreiz uzmanīgākiem būt.Gājēju pārejās cilvēki vairs nedomā, bet mauc.

  3. Pēc daudzajām ziņām, ka cilvēki ļoti bieži tiek sabraukti uz gājēju pārejām, es saprotu, ka gājēju pārejām vairs nav nozīmes.Tādēļ tagad jau labu laiku eju pāri ielai kur pagadās.Varbūt drošāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+