×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. novembris, 2012
Drukāt

Uz Jaunciema gatves apgāzies degvielas vedējs

apgazies_benzinvedejs2

Šorīt Rīgā, Jaunciema gatvē, starp pagriezienu uz Kalngali un Mīlgrāvja tiltu, ir apgāzusies kravas automašīnas cisterna ar dīzeļdegvielu. Plkst.8 avārijas vietā drošības nolūkos ir slēgta satiksme abos virzienos, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Degvielas vedēja piekabe apgāzusies laikā starp plkst.7 un 8. Cilvēki šajā negadījumā nav cietuši, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis.

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inga Vetere, avarējušajā cisternā kopumā ir ap 30 kubikmetriem dīzeļdegvielas, kas izplūst vidē.

Notikuma vietā ieradušies ugunsdzēsēji ar speciālo tehniku. Degviela no bojātās cisternas ar motorsūkņiem tiek pārsūknētā citā tvertnē.

Kā jebkurā avārijā ar degvielu, arī šajā pastāv aizdegšanās risks, atzina Vetere.

Notikuma vietā strādā ugunsdzēsēji un policisti. Par negadījumu paziņots arī Valsts vides dienestam un Rīgas domei.

Policija aicina autovadītājus apbraukt slēgto posmu. Aculiecinieki ziņo, ka blakus avārijas vietai veidojas ievērojami sastrēgumi.

Degvielas tirgotājs “Statoil” paskaidroja, ka apgāzusies ir kompānijas sadarbības partnera automašīna, kas piegādā degvielu. Avārijā cietusi esot tikai piekabe, turklāt izlijusi ir tikai daļa degvielas, jo automašīnas esot aprīkotas tā, lai negadījumā kaitējums videi būtu pēc iespējas mazāks. Uzņēmumā arī skaidroja, ka, visticamāk, avārijas iemesls ir slidenais ceļš, jo degvielas vedēji stingri ievēro drošības procedūras.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+