Latvijā
Novados

Uz Jūrmalas šosejas izveidojies liels sastrēgums0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto LETA

Virzienā no Rīgas uz Jūrmalu šodien izveidojies liels sastrēgums, kura rezultātā iekļūšana kūrortpilsētā prasa aptuveni pusstundu, liecina mobilās lietotnes “Waze” dati.

Sastrēgumu visticamāk radījuši cilvēki, kuri vēlas nokļūs Jūrmalā, lai baudītu vasarīgo laiku.

Sastrēgums izveidojies no caurlaižu punkta pie tilta pār Lielupi Jūrmalā līdz pat Rīgas apvedceļam.

Sastrēgumi izveidojušies arī virzienā uz Saulkrastiem. Autovadītāji spiesti gaidīt apmēram no Berģiem līdz Rīgas apvedceļam kā arī Baltezerā.

Jūrmalas dome izplatījusi aicinājumu autovadītājiem pirkt caurlaidi internetā un nedrūzmēties pie caurlaižu iegādes punkta.

Caurlaides varot nopirkt elektroniski “www.visitjurmala.lv”, ar “Mobilly” vai “Riga Card” aplikāciju starpniecību.

Iebraukšanas maksu var samaksāt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst.23.59 tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Vienas dienas caurlaidi konkrētai dienai var nopirkt mājaslapā “www.visitjurmala.lv”. To var izdarīt vai nu pirms došanās uz Jūrmalu vai jebkurā laikā tajā pašā dienā līdz plkst.23.59, kad transportlīdzeklis iebraucis īpaša režīma zonā.

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc izbraukšanas no Jūrmalas, jau aizbraucot mājās, tikai jāņem vērā, ka maksājums jāveic iebraukšanas dienā. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

Pašvaldība atgādina, ka saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi nedēļas nogalē, sākot jau no piektdienas, pilsētā ir noteikti satiksmes ierobežojumi, un nokļūšanai svētkos aicina izmantot sabiedrisko transportu. Ja uz kūrortpilsētu plānots doties ar privāto automašīnu, jārēķinās, ka auto novietošana pilsētas centrālajā daļā var būt apgrūtināta, tādēļ autovadītāji aicināti plānot savu transportlīdzekļu novietošanu ārpus pilsētas centrālās daļas. Jūrmalas Kūrorta svētki norisināsies Majoru un Dzintaru apkaimēs, arī pludmalē, tādēļ sauļoties gribētājiem ērtāka atpūta sestdien būs ārpus šīm pludmalēm.

LA.lv