×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Uz kongresu pulcēsies Latvijas Teātra darbinieku savienība

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētāja Daiga Šiliņa-Gaismiņa.

Dailes teātra Mazajā zālē 1. jūnijā uz 10. kongresu pulcēsies Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS), aģentūra BNS uzzināja savienībā.

Pārskatu par darbību laika posmā no 2012. līdz 2015. gadam kongresā sniegs LTDS priekšsēdētāja Daiga Šiliņa-Gaismiņa, tiks uzklausīti Latvijas Teātru radošo personību atbalsta fonda un Latvijas Profesionālo aktieru apvienības ziņojumi, kā arī tiks pieņemta rezolūcija.

Kongresā notiks arī LTDS priekšsēdētāja, valdes un revīzijas komisijas pārvēlēšana.

LTDS 10. kongress sāksies plkst.11.

Teātra darbinieku savienība kongresus rīko ik pēc trim gadiem. Šiliņa-Gaismiņa LTDS vada kopš 2009. gada.

Latvijas Teātra darbinieku savienība ir vienīgā nevalstiskā organizācija, kas aizstāv teātra nozarē strādājošo intereses, iesaistoties kultūrpolitikas veidošanā un likumprojektu uzraudzībā. LTDS apvieno vairāk nekā 700 biedru. 2004. gadā dibināta Latvijas Profesionālo aktieru apvienība, kas apvieno savā profesijā strādājošos Latvijas profesionālos aktierus savu tiesību aizsardzībai un veic izpildītāju mantisko tiesību kolektīvo pārvaldīšanu, bet 2008.gadā nodibināts Latvijas Teātru radošo personību atbalsta fonds, kas ziedojumu veidā piesaista finanšu līdzekļus, lai sniegtu materiālu atbalstu sociāli mazaizsargātajiem skatuves māksliniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+