Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. decembris, 2013
Drukāt

Uz laiku slēgs “Rīgas satiksmes” maksas autostāvvietu automātus (1)

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Rīgas satiksme" maksas autostāvvietu kases automāts.

Saistībā ar pāreju uz eiro no piektdienas, 27.decembra, līdz pirmdienai, 30.decembrim, pakāpeniski uz laiku tiks slēgti skaidrās un bezskaidrās naudas norēķini uz ielām esošajos “Rīgas satiksmes” maksas autostāvvietu automātos. Savukārt norēķinus ar īsziņām varēs veikt tāpat kā līdz šim – bez pārtraukumiem.

Kā portālu “LA.lv” informēja “Rīgas satiksmē”, tas nozīmē, ka minētajā laika posmā par maksas autostāvvietu varēs norēķināties vien daļā automātu. Paredzēts, ka maksas autostāvvietu automātos skaidrās un bezskaidrās naudas norēķinu funkciju atjaunos pakāpeniski no 2014.gada 1.janvāra, kad automātos būs iespējams norēķināties tikai ar eiro.

“Rīgas satiksme” apsaimnieko 4796 pašvaldības maksas autostāvvietas, kurās ir uzstādīti 99 automāti ar bezskaidrās naudas norēķiniem un 133 automāti ar skaidrās naudas norēķiniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. .. Pesnionāriem kā norēķināties ko a? Kā viņi tur tajā zaļi pelēkajā mazā lodziņā var redzēt cik viņi ievada summu?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+