Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
26. augusts, 2016
Drukāt

Uz Latvijas robežas aiztur 18 nelegālos imigrantus (1)

Foto Valsts robežsardzeFoto Valsts robežsardze

Vakar, 25.augustā, par nelikumīgu Latvijas-Krievijas robežas šķērsošanu robežsargi aizturējuši 18 nelegālos imigrantus, informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Robežsargi, apsekojot robežu, “Zilupes” upes krastā, konstatēja robežpārkāpuma pazīmes. Dzenot pēdas ar dienesta suni, tika aizturēta pirmā nelikumīgo robežšķērsotāju grupa – divi Vjetnamas un viens Krievijas pilsonis.

Turpinot vajāšanas pasākumus un piesaistot papildspēkus no tuvākajām robežapsardzības nodaļām, dienesta suņus un robežsardzes helikopteri pierobežā, tika aizturēti vēl 15 vjetnamieši.

Pret aizturētajām personām ierosināts kriminālprocess  par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu, ja to izdarījusi personu grupa.

Šogad par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu jau aizturētas 37 personu grupas, kopumā 270 robežpārkāpēji, starp tiem 176 Vjetnamas pilsoņi un 35 personu pārvietotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kapec vinus aiztur bet nevis triec atpakal?!?
    Lai kato no kurienes nakusi

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+