Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. marts, 2015
Drukāt

Uz Latvijas robežas aiztur kārtējo vjetnamiešu migrantu grupu

ukraina_robeza

Šā gada 2.martā robežsargi pārtrauca kārtējo valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas mēģinājumu un aizturēja astoņus Vjetnamas pilsoņus un divus pārvietotājus, Krievijas pilsoņus, informē Valsts robežsardzē.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu Ludzas pārvaldes robežsargi, pārbaudot viņu rīcībā esošo informāciju, ceļa Maskava-Rīga tuvumā aizturēja divas automašīnas, ar kurām pārvietojās valsts robežu nelikumīgi šķērsojušie Vjetnamas pilsoņi.

Automašīnu “Toyota Corolla” pēc pakaļdzīšanās likumsargi aizturēja Nirzas pagastā, turpat pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma tika aizturēti četri Vjetnamas pilsoņi. Savukārt otru automašīnu “Opel Astra” ar tajā esošajiem četriem Vjetnamas pilsoņiem robežsargi aizturēja Zaļesjes pagastā ceļa Zilupe–Ludza krustojumā.

Saistībā ar Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu tika aizturēti abu automašīnu vadītāji – 1983. un 1994.gadā dzimušie Krievijas pilsoņi.

Pret aizturētajiem par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu un personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākts kriminālprocess.

\Visi likumpārkāpēji ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+