×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. marts, 2012
Drukāt

Uz Latvijas Studentu apvienības prezidenta amatu trīs pretendenti

ratnieks

Uz Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidenta amatu pieteikušies trīs cilvēki ‒ līdzšinējais organizācijas prezidents Edvards Ratnieks(attēlā), kā arī Rihards Blese un Armands Leimanis, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas Studentu apvienības sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Upleja.

Ratnieks ir Latvijas Universitātes (LU) Tiesību zinātnes profesionālā maģistra studiju programmas 2.kursa students, bijušais LU Studentu padomes priekšsēdētājs un pašreizējais LSA prezidents. Viņš amatā aizvadījis jau vairāk nekā vienu gadu.

Ratnieku LSA prezidenta amatam izvirzījusi Latvijas Mākslas akadēmijas Studentu pašpārvalde, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Studējošo pašpārvalde, Latvijas Kultūras akadēmijas Studentu padome, Daugavpils Universitātes Studentu padome un Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība.

Savukārt Blese ir LU Politikas zinātnes maģistratūras 1.kursa students, jau vairākus gadus bijis LSA aktīvists, LU senators, lektors dažādos studentu semināros par publisko uzstāšanos, kā arī LSA “Gada balvas 2011” ieguvējs nominācijā “Gada domnieks”.

Patlaban Blese paralēli studijām strādā Augstākas izglītības padomē. Blesi amatam izvirzījusi LU Studentu padome.

Trešais kandidāts Leimanis ir Rīgas Juridiskās augstskolas Tiesību un diplomātijas bakalaura programmas 1.kursa students. Leimani amatam izvirzījušas Rīgas Juridiskās augstskolas Studentu asociācija un Rīgas Ekonomikas augstskolas Studentu asociācija.

Nākamo organizācijas vadītāju vēlēs LSA kārtas 17.kongresā, kas norisināsies 31.martā Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+