×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. decembris, 2015
Drukāt

Uz Latviju pārcēlies ar kriminālo pasauli saistīts īru kultūrists

Ekrānšāviņš no independent.ieEkrānšāviņš no independent.ie

Ar kriminālo pasauli saistīts īru kultūrists Šons Enraits pārcēlies uz Latviju, atsaucoties uz laikrakstu “The Herald”, vēsta Īrijas latviešu ziņu portāls “Baltic Ireland”.

Fitnesa trenera un sporta zāles īpašnieka Enraita darbība ir pakļauta apjomīgai Noziedzīgi iegūtu līdzekļu izmeklēšanas biroja izmeklēšanai.

Vīrietis savā mājā Dublinā nav manīts vairākus mēnešus, un tiek uzskatīts, ka viņš dzīvo Rīgā un strādā par personīgo fitnesa treneri. Nav zināms, kāpēc Enraits atstājis Īriju, bet viņa finansiālo darbību izmeklēšana joprojām turpinās. Laikraksta “Herald” informācijas avots apliecinājis, ka apsūdzības līdz šim nav izvirzītas un izmeklēšanai līdz tam vēl ejams tāls ceļš. Šī gada maijā tika veikta kratīšana Enraita mājā, kā arī viņa advokāta birojā Dublinā, izņemot dažādus dokumentus un citus materiālus.

Enraits ir saistīts ar Īrijas kriminālo sabiedrību un izdzīvojis divos slepkavības mēģinājumos. Pirmo reizi viņš tika sašauts 2011.gada janvārī. Vīrietis izdzīvoja, jo bija ģērbies bruņuvestē. Otrs uzbrukums Enraitam notika 2013.gada maijā, kad pie sporta zāles kāds vīrietis viņam vairākkārt iešāva mugurā. Pēc operācijas un vairākus mēnešus ilgas ārstēšanās Nacionālajā rehabilitācijas centrā vīrietis atveseļojās. Īrijas policija uzskata, ka šo slepkavības mēģinājumu paveica likumsargiem zināmais Karls Veins, kurš dažas nedēļas pēc tam tika sašauts un jūlijā no gūtajiem ievainojumiem mira.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+