×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. septembris, 2012
Drukāt

Uz LOK prezidenta amatu pretendēs Vrubļevskis un Kols

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatam izvirzīti divi kandidāti – līdzšinējais LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols.

Abi LOK prezidenta kandidāti ir apliecinājusi savu gatavību kandidēt un ievēlēšanas gadījumā pildīt uzliktos darba pienākumus.

Šodien noslēdzās Olimpisko sporta veidu federāciju pieteikumu iesniegšana, izvirzot kandidātus ievēlēšanai par LOK individuālajiem locekļiem, LOK prezidentu, ģenerālsekretāru vai izpildkomitejas locekli.

Savukārt LOK ģenerālsekretāra amatam izvirzīti trīs kandidāti – Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, SIA “Sportlat” valdes priekšsēdētājs Gundars Upenieks un Latvijas Ūdens motosporta federācijas valdes priekšsēdētājs Modris Kalnciems.

Savas tiesības pieteikt LOK amata kandidātus izmantojušas 33 Olimpisko sporta veidu federācijas no 34 Olimpiskajām federācijām.

Jau ziņots, ka nākamo piektdien, 21.septembrī, notiks LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesija, kurā tiks ievēlēts LOK sastāvs un vadība.

Ģenerālās asamblejas sesija 21.septembrī norisināsies viesnīcā “Radisson BLU Daugava Hotel”, sākums plkst.11.

Iesniegto pieteikumu apkopojošā tabula ar pilnu kandidātu sarakstu ir publiski pieejama LOK mājaslapā “www.olimpiāde.lv”.

Asamblejas darba kārtībā būs arī pārskats par LOK darbību no 2009. līdz 2012.gadam un XXX Olimpiādes spēlēm Londonā.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988.gadā tai bijuši divi prezidenti, no 1988. līdz 2004.gadam LOK prezidents Vilnis Baltiņš, kurš amatā bija četrus termiņus, no 2004.gada LOK prezidents ir Vrubļevskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+