×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
1. janvāris, 2017
Drukāt

Uz mednieku līnijas – tikai dāmas! (15)

Foto: Krišjānis Eihmanis, Hunting.lvFoto: Krišjānis Eihmanis, Hunting.lv

Decembra sākumā Skrundas novadā mednieku kluba Tālava medību platībās notika dāmu mednieču kluba Lady HUNT Ziemassvētku dzinējmedības. Tajās piedalījās 21 medniece no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Dalību bija solījušas arī igaunietes, taču ceļš uz Kurzemes mežiem, visticamāk, viņām bija šķitis pārāk tāls.

Medību rītā Skrundas apkaimē smidzināja sīks lietutiņš, ko vēlāk nomainīja slapja sniega pārslas, tomēr nemīlīgais laiks nespēja atdzesēt medību garu. Tālavas vīri bija parūpējušies ne tikai par brokastīm, bet arī par skanīgu mednieču godināšanu, suminot ne tikai pašu kolektīva, bet arī speciāli izveidoto Lady HUNT kluba karogu. Bija iekārtota arī briežu ragu trofeju izstāde. Tāpat katru mednieci pirmajā mastā uz numura sagaidīja pārsteigums – neliela Ziemassvētku dāvana.

Teksts: Indulis Burka
Foto: Krišjānis Eihmanis, Hunting.lv

 

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. nepārliecināsiet! Atbildēt

  patoloģiskas vecenes tēmēt un šaut dzīvai radībai….

 2. Pretīga bilde!

 3. Ak,kungs ! Sievietes sūtība ir radīt,sargāt-ne nokaut. Es domāju,ka mednieku Latvijā ir vairāk kā zvēru. Nožēlojams hobijs” SIEVIETEI”. JA vēl prastu nekļūdīgi trāpīt ,bet…..neticu un negribu pat domāt,kā tas patiesībā notiek..

  • Tādu viedokļu dēļ, kādu Jūs paužat, sieviete joprojām tiek diskrimintēta un iebāzta virtuvē, kur pavada savu dzīvi skrienot pakaļ sabiedrības normām, vienlaikus esot nelaimīga. Ja ģimenē sieviete ir nelaimīga, tad visa ģimene ir nelaimīga. Kādēļ iebilst pret to, ka ir drosmīgas sievietes, kuras iestājas pret uzspiestiem sabiedrības stereotipiem? Varbūt Jums pašai nav drosmes īstenot savas dzīves sapņus, tādēļ Jūs dusmojaties uz citiem, kam tas izdevies?

  • Diskriminācijas piesaukšana šajā kontekstā ir kā spļāviens sejā tām sievietēm, kas cīnās pret reālu diskrimināciju, sākot no balstiesībām, beidzot ar vienlīdzīga atalgojuma sistēmu. Kāds tam sakars ar jūsu asiņainajām izpriecām??? Visas šīs runas par apspiešanu utml. tikai liecina, ka problēmai kājas aug citur – jums ir tik zems pašnovērtējums, ka, nodarbojoties ar tik šķietami tradicionāli maskulīnām nodarbēm, jums rodas sajūta, ka esat beidzot vienlīdzīga tiem vīriešiem. Tas, protams, ir pašapmāns, jo pie jūsu zemā pašnovērtējuma nekādi nav vainīgi nogalinātie meža zvēri – ja jūs ļaujat sevi ģimenē apspiest večiem, tad pašas vien vainīgas esat, ka nostādijāt viņus situācijā, kur viņi atļaujas to darīt! Bet ejiet, lūdzu, un risiniet savas personīgās problēmas tur, kur tās sākas – personīgajā dzīvē, nevis izgāziet to visu mežā, atstājot aiz sevis asiņainas sliedes…

 4. Nožēlojamas dzīvnieku slepkavas.

 5. Tomēr medības NAV īstu dāmu nodarbe. Sieviete tomēr ir dzīvības devēja – nevis slepkava. Tomēr ir jau arī izņēmumi, sievietes, kuras nogalina vai pamet savus bērnus, un sievietes, kuras medī meža zvērus, ne tikai vīriešus. Taču normāli tas nav!

  • Atbide visiem komentētājiem, kas uzskata ka medības nav sieviešu nodarbe – Es to uzskatu par smieklīgu paradoksu, ka Latvijas sabiedrība, un, galvenais pašas sievietes sevi nonicina, pazemo, un nostāda muļķa lomā, piedēvējot, ka tām jābūt par pamesliem, kalponēm, kas var tikai grīdas mazgāt un patversmē dzīvnieku mēslus vākt. Vispār Latvijas sabiedrībai ir pašreiz tendence pašai sevi nicināt un pelt un apsaukāt, tā vietā, lai izglītotos, palasītu kaut ko vērtīgu par medību procesiem, lai izprastu medību būtību un nemētātos ar stulbiem izteicieniem, bet gan darītu kaut ko jēdzīgu mūsu pašu Latvijas valsts iedzīvotāju un nākotnes labā.

  • Domāju šī sadaļa nav domāta jums.

  • Labāk pašai aiziet uz mežu un nomedīt medījumu, ģimenei sagādājot veselīgu gaļu, nekā savus bērnus piestūķēt ar veikalà pirktām, nezin kur ražotām, anonīmi noslekavotàm vistām. Medības nav nekāda brutālā izklaide, un sievietes, kas dodas uz mežu ir skaistas, apburošas, drosmīgas un neatkarīgas, kas pierāda, ka sieviete nav paredzēta tikai virtuvei un veļas mazgāšanai! Bravo dāmas!

   • Priekšpilsētas tumsoņa Atbildēt

    +10000

   • lai pašas izaudzē mājās savu veselīgo gaļu,ja jau ir tāds gaļas trūkums ledusskapja saldētavā!Un tas nozīmē ieguldīt smagu darbu un, tad to DZĪVO BŪTNI NOSLEPKAVOT!!!!!!Žēl taču savējo noslepkavot ar šāvienu, vai ne???Un ne katra morāli un psihologiski stabīla sieviete to spēj…. Bet vieglāk taču paņemt un NOSLEPKAVOT to,kas tev nepieder un,kur faktiski neko neesi ieguldījis ikdienā, vai ne????NOSLEPKAVOT NE SAVĒJO IR TIK VIEGLI, VAI NE????

 6. Nožēlojami, būtu labāk gājušas palīdzēt dzīvnieku patversmē

  • Kādēļ nožēlojami? Es domāju, ka daļa šo dāmu noteikti arī palīdz dzīvnieku patversmēm. Tas viens otru neizslēdz! Nožēlojami ir anonīmi nozākāt tos, kas pilnvērtīgi dzīvo savu dzīvi un citus nemāca, citiem ar savu pasaules taisnību neuzbāžas!

  • Nožēlojami ir tad , ja tu raksti komentāros par lietām ko pats nesaproti!!!Tev medības ir tikai tas ko National geografic redzējis esi!!!! Bļāviens aizei uz mežu un vienu nakti Medību tornī nosēdi, lai tev rodas priekštats par to kas sākumā vispār ir mežš!!!! un ja Vīri nevar atļauties savām dāmām nopirkt lapsas apkaklīti, tad dāmas pašas iet viņai pakaļ!!!!Super meitenes!!!! prieks ka esat ar mums vīriešiem kopā mežā!!!!

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22
Alūksne +22.0
Daugavpils +20.9
Saldus +20.2
Liepāja +22.4
Jelgava +20.3
Ventspils +17.1
Limbaži +20
Madona +22.1
Rēzekne +21.8
+21
+11
+9
Draugiem Facebook Twitter Google+