Laukos
Gaļa un zivis

Uz Merķeļa ielas stūra atvērts jauns mazā formāta veikals “Maxima Express” 0

Jaunais “Maxima Express” veikals Rīgā, Merķeļa ielā 2. Publicitātes foto.

Šodien, 24. maijā, uzņēmums “Maxima Latvija” atklāja Baltijā pirmo mazā formāta segmenta veikalu “Maxima Express”, kura izveidē ir investēti aptuveni 250 000 eiro, informē uzņēmumā.

Jaunais veikals, kas atrodas Rīgas centrā, Merķeļa ielā 2, 100 kvadrātmetru platībā nodrošinās plašu produkcijas klāstu, mūsdienīgu un ērtu iepirkšanās pieredzi, pateicoties citādākam izkārtojumam, jauniem tehnoloģiskiem un dizaina risinājumiem.

Uzņēmums “Maxima Latvija” šogad turpinās paplašināt “Maxima Express” veikalu tīklu, atverot vēl piecus veikalus Rīgā un ārpus tās, kuru kopējās plānotās investīcijas ir aptuveni 1,2 miljoni eiro.

“Ar šī veikala atvēršanu “Maxima” sāk jaunu attīstības posmu, ienesot pārmaiņas mazumtirdzniecības nozarē Latvijā. Jaunajā veikalu tīkla “Maxima Express” koncepcijā esam iekļāvuši visu labāko no mūsu esošajiem veikaliem un papildinājuši ar inovācijām, ko prasa mūsdienu iepirkšanās paradumu maiņa un cilvēku dzīvesstila specifika,” norādīja uzņēmuma “Maxima Latvija” operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Kompaktajā veikalā pieejams arī “Meistara Markas” gatavo maltīšu klāsts līdzi ņemšanai vai baudīšanai uz vietas pie ērtas letes ar krēsliem, karstie dzērieni, kā arī citas nepieciešamās ikdienas lietas. “Maxima Express” darba laiks darba dienās ir no pl. 7:00 – 23:00.

Galerijas nosaukums

LA.lv