Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
9. janvāris, 2013
Drukāt

Uz Merkūra atrod sasalušu ūdeni


merkurs

NASA zinātnieki paziņojuši, ka Merkūra tumsā slīgstošajos krāteros atraduši ledu un sasalušas organiskas vielas. Tas noskaidrots, pateicoties zondei “Messenger”, kas tika nosūtīta uz Saulei vistuvāko planētu, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

 

Domājams, ka uz Merkūra atrodas aptuveni 100 miljardi tonnu sasaluša ūdens. Ņemot vērā krāteros un ap tiem valdošo temperatūru, zinātnieki noskaidrojuši, ka planētas ziemeļu daļā temperatūra ir pietiekami zema, lai krāteros ūdens sasalušā veidā būtu atradies vairākus miljonus gadu. Bet “organiskie materiāli” identificēti kā metāns un etāns, kas bieži sastopami komētās un asteroīdos.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+