Uncategorized

Uz Nacionālā teātra skatuves atgriezies aktieris Kaspars Zvīgulis 16

Foto – Leta

Ar maniaka Bila lomu izrādē “Tuvā pilsēta” uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves atgriezies aktieris Kaspars Zvīgulis (35). Turklāt jau pēc dažiem mēnešiem pirmizrādi teātrī piedzīvos arī Kaspara monoizrāde “Melot (?)!”.

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, pirms četriem gadiem Kaspars teātrī uzrakstīja atlūgumu un devās uz Spāniju. Tolaik teātra pārstāvji neslēpa, ka aktierim bijušas problēmas ar alkoholu un viņš nav spējis tās kontrolēt.

Žurnālā aktieris atklāj, ka viņam nav sajūtas, ka ir kaut kur atgriezies. “Kādu laiku biju izgājis no teātra – spēlēju izrādēs Lietuvā. Māku lietuviešu valodu, vairākas izrādes tajā spēlēju.”

Aktieris Nacionālajā teātrī strādāja kopš 2004. gada, un starp viņa nozīmīgākajām lomām minama dalība izrādēs “Mehāniskais apelsīns”, “Mērnieku laiki”, “Lācis”, kā arī citās.

Raiba līdz šim bijusi arī aktiera privātā dzīve. Laulībā ar Jaunā Rīgas teātra aktrisi Sandru Kļaviņu (44) dzimusi meita Žanete, pēcāk tuvas attiecības Kasparu Zvīguli saistījušas ar dziedātāju Amber jeb Aiju Vītoliņu.

LA.lv