×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Uz Pasaules kausa finālturnīru futbolā pārdoti vairāk nekā 2,57 miljoni biļešu

online.wsj.comonline.wsj.com

Uz šovasar Brazīlijā paredzēto Pasaules kausa finālturnīru futbolā pārdoti jau vairāk nekā 2,57 miljoni biļešu.

Iepriekšējā pārdošanas kārtā, kas norisinājās no 12.marta līdz 1.aprīlim, tika pārdotas 301 929 no 345 000 piedāvāto biļešu. Lielākoties tās iegādājās iedzīvotāji no Brazīlijas, ASV, Kolumbijas, Austrālijas, Argentīnas un Anglijas.

Noslēdzošo biļešu pārdošana tiks sākta 15.aprīlī.

“Interese par šī gada finālturnīru ir milzīga,” izteicās Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) Mārketinga direktors Tjerī Veijs, kurš atbildīgs tieši par biļešu pārdošanu. “Turnīrā valstsvienībām būs liels atbalstītāju loks, jo cilvēki uz šo notikumu brauc no visas pasaules.”

Veijs norādīja, ka tie, kuri vēl nav paguvuši iegādāties biļetes uz Pasaules kausu futbolā, šomēnes to vēl varēs izdarīt.

Šīgada Pasaules kauss norisināsies Brazīlijā no 12.jūnija līdz 13.jūlijam.

Pagājušajā nedēļā organizatori ziņoja, ka biļetes pieejamas vairs tikai uz septiņiem no 64 turnīra mačiem. Biļetes tobrīd vēl bija pieejamas arī spēlēm Urugvaja-Kostarika, Dienvidkoreja-Alžīrija, Bosnija un Hercegovina-Irāna, Krievija-Dienvidkoreja, Nigērija-Bosnija un Hercegovina, kā arī Grieķija-Kotdivuāra.

Kad biļetes uz Pasaules kausa mačiem tika izliktas pārdošanā, divas trešdaļas spēļu tika izpirktas trīs stundu laikā, kamēr uz visiem mājinieces Brazīlijas mačiem biļetes vairs nebija pieejamas stundas laikā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+