Latvijā
Novados

Uz pazudušā bērna rēķina mēģina iedzīvoties dažādi šarlatāni 16

Foto – Shutterstock

Uz pazudušā piecus gadus vecā liepājnieka Ivana ģimenes un tuvinieku rēķina vēlas iedzīvoties un celt reitingus dažādi gaišreģi, brīdina pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Organizācija saņēmusi ziņojumus no visāda veida burvjiem un zīlniekiem, kuri kartē zīmē punktus un apļus, piedāvājot brīvprātīgajiem skriet pārbaudīt minējumus.

Organizācija norāda, ka visus šāda veida priekšlikumus uzskata par mēģinājumu novirzīt policiju un meklētājus no konkrēti saskaņotas un apzinātas darbības, un traucē meklēt bērnu.

“Lūdzam nepadoties provokācijām un neizplatīt ekstrasensu minējumus mūsu lapas komentāros un citos resursos. Šādā situācijā tas ir amorāli un vērtējams kā noziegums,” uzsver “Bezvests.lv”, atgādinot, ka pazudušu cilvēku meklēšanā paļaujas tikai uz saviem spēkiem un nekad nesadarbosies dažāda veida ezotēriķiem.

Jau vēstīts, ka Valsts policija (VP) joprojām turpina piecus gadus vecā puisēna meklēšanu.

Jau ziņots, ka VP svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila jaka ar kapuci un baltu zīmējumu priekšā. Zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Saistītie raksti
LA.lv