Latvijā
Novados

Uz Rīgas apvedceļa Baltezers – Saulkalne izveidojies sastrēgums 16

Foto Reuters/Scanpix/LETA

Uz Rīgas apvedceļa Baltezers – Saulkalne (A4) izveidojies sastrēgums, VAS Latvijas Valsts ceļi aicina autovadītājus izvēlēties citus maršrutus, kā arī ievērot satiksmes noteikumus un nebraukt pie sarkanās luksofora gaismas.

Lielā mērā sastrēgums veidojas tamdēļ, ka remontdarbu posmā, kur darbojas pagaidu luksofori, autovadītāji brauc pie sarkanās gaismas.

VAS Latvijas Valsts ceļi ir uzdevusi būvniekam piesaistīt satiksmes regulētājus, lai risinātu izveidojušos situāciju.

Uz remontdarbu laiku ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa A4 Salaspils novadā. Uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) notiek būvdarbi, tāpēc šajā posmā satiksme tagad tiek organizēta pa vienu ceļa joslu un var būt īpaši palēnināta. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesaka izmantot citus maršrutus.

Satiksmes organizācijas izmaiņas uz Rīgas apvedceļa:

– gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā ir slēgta viena josla;

– no autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu A4 nedrīkst nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, var braukt tikai taisni;

– Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ir izslēgti luksofori;

– satiksmi būvdarbu zonā regulē pagaidu luksofori; nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji.

LA.lv