Kultūra
Teātris un kino

Uz Rīgas Krievu teātra valdes locekļa finanšu jautājumos amatu pretendē 11 cilvēki0


Teātra vadītāja Dana Bjorka
Teātra vadītāja Dana Bjorka
Foto: LETA

Konkursā uz Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes locekļa finanšu jautājumos amatu pieteikušies 11 pretendenti, aģentūrai LETA sacīja Kultūras ministrijas (KM) sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

No pretendentiem tiek gaidīta nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs. Ekonomista izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.

Tiek prasīta arī vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē, kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, kas iegūta pēdējo septiņu gadu laikā, teicamas latviešu valodas un labas vismaz divu svešvalodu, tai skaitā krievu valodas, zināšanas. Tāpat tiek sagaidītas zināšanas un izpratne par kultūras nozari, par valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, tai skaitā finanšu vadību.

Tāpat pretendentiem bija jāiesniedz Rīgas Krievu teātra trīs gadu finanšu darbības izvērtējums un turpmākās finanšu darbības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

Kā ziņots, KM 7.februārī izsludināja atklātu konkursu uz Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes locekļa finanšu jautājumos amatu. Kokale iepriekš skaidroja, ka konkurss izsludināts, lai stabilizētu Rīgas krievu teātra finanšu situāciju, kas jau vairākus gadus nav vērtējama apmierinoši.

Tāpat vēstīts, ka 2018.gada sākumā amatā stājās Rīgas Krievu teātra jaunā vadītāja Dana Bjorka.

LA.lv