×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
16. februāris, 2017
Drukāt

Uz Rīgas mēra krēslu predendēs arī Mārtiņš Bondars (32)

LRA un "Latvijas attīstībai" Rīgas mēra amatam virza Bondaru. Foto - LETALRA un "Latvijas attīstībai" Rīgas mēra amatam virza Bondaru. Foto - LETA

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) un partija “Latvijas attīstībai” kā kopīgo Rīgas mēra amata kandidātu pašvaldību vēlēšanām izvirzījusi LRA līderi Mārtiņu Bondaru.

Izveidots arī priekšvēlēšanu logo, kurā attēlota Rīgas atslēga, ko veido Bondara iniciāļi jeb pirmais burts no vārda un uzvārda.

Kā abu politisko spēku kopējā saraksta līderi vēlēšanās startēs arī “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs, ekonomists Juris Pūce, Latvijas basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, kā arī režisors Andrejs Žagars.

Iepriekš vēstīts, ka 1.februārī politiskie spēki parakstīja sadarbības līgumu par kopīgu dalību Rīgas domes vēlēšanās. Līgums parakstīts uz vienlīdzības principiem un neizslēdz vēl kāda politiskā spēka pievienošanos abu partiju apvienībai.

Sadarbības līgums paredz vienlīdzību un solidaritāti abām pusēm saistošu lēmumu pieņemšanā un vēlēšanu saraksta sastādīšanā. Abi politiskie spēki arī apņēmušies kopējā vēlēšanu sarakstā paredzēt 31 vietu deputātu kandidātiem, kas nav abu politisko spēku biedri, bet pārstāv pilsonisko sabiedrību un/vai ir eksperti jomās, kas ir būtiskas Rīgas domes darbā.

Atlikušās 32 deputātu kandidātu vietas sarakstā tiks aizpildītas ar vienādu kandidātu skaitu – 16 kandidāti no LRA un 16 kandidāti no partijas “Latvijas attīstībai”. Ja šim līgumam pievienosies vēl kāds politiskais spēks, saraksta vietu sadalījums tiks precizēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =====

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 3. BONDARS IEVEDIS KARTIBU,PATS NEZAGS UN CITAM NELAUS ZAGT.

 4. Jauna slota tīri slauka Atbildēt

  Par Kaimiņa partiju-partiju bez tukšu salmu kulstītājiem!

 5. Par KPV.LV! Šodien! Bet tad jau redzēsim! Atbildēt

  Apnikuši šie no partijas uz partiju klaiņojošie “profesionālie politiķi”-nomenklatūristi un pašlabuma meklētāji! Bet viņus visus izmēst no politikas spēj tikai tādi kā Artuss Kaimiņš! Un nav ideālu kandidātu,ne starp”nolaizītajiem”,ne plikpaurainiem,dažādas biznesa interešu grupas pārstāvošajiem kandidātiem uz mīkstajiem krēsliem!! Nost vecos vēžus!

 6. Čigānu zinātnieki atklājuši, ka ļautiņam kļūstot par politiķi, organismā rodoties tik noturīga alerģija pret godīgu darbu, ka pat dakteri esot bezspēcīgi …

 7. Jāievieš triumvirāts kā kādreiz Francijā!

 8. Vai tas ir tas pats Bondars, kurš vadīja Latvijas Krājbanku līdz bankrotam? Tā teikt Antonova uzticības persona.

 9. nevajag spiest uz jūtām,Bondars izteikts pašlabuma meklētājs,par naudu un varu pārdos ne tikai māti,bet arī Latviju!

 10. Ceru, ka piepildīsies un Bondars kļūs par Rīgas mēru. Izcili un labi.

 11. Pilnībā atbalstu Bondara kungu, kāpēc? Tāpēc, ka nebaidās un nesēž ierakumos kā to dara Dzintara kungs. Vai tad šajā brīdī nevajadzēja aizstāvēt Rīgu Dzintara kungam??? Esmu vīlusies Visu Latvijai, jo sēžot klusi ierakumos nekas nebūs, tāpēc kāpj pār galvām citi. Šoreiz balsošu par Bondara kungu, jo man patīk cilvēki, kuri grib kaut ko mainīt un darīt. Vēlu viņam patiesi piepildīt visu ko vēlas Rīgas labā.

 12. Kādēļ noņēma komentāru par elektorāta šķaidīšanu, – Bondars viens no tiem!

  • bet kas tad to latviešu elektorātu šķaida, ja ne valdošā koalīcija ? Katrai “latviskajai” partijai savs kandidāts tāpat, kā katrai savs politiskais vadonis – izbijis komsorgs vai partorgs…Vārdu sakot – politiskas “lupatas”.
   Bet Bondars – jauns profesionāls politiķis, kurš apguvis VVF politisko praksi.

 13. Un tā mēs turpinām šķaidīt jau tā vājo Rīgas latviešu elektorātu. Akurāt kā pag. gs divdesmitos – trīsdesmitos gados, kas noveda pie 15.maija. Tagad novedīs neatgriezieniski pie saskaņas dominācijas galvaspilsētā un pēc tam jau visā valstī. Atjēdzaties, plānā karjeras galdiņa urbēji – jūs nespējat domāt vispārnacionālās kategorijās!

 14. L.A. aū,biedrīši!

 15. Tas ir viens prātīgs gājiens!Būs viens pamatīgs džeks starp tiem lauķiem un Ušaka daudzenēm.Malači puikas! ceru ka veiksies ,to arī novēlu!

 16. Nekad nebūs ok…. tagad ar- Ušakovs lielās ar braucieniem par velti pensionāriem…. Transporti pārpildīti, ka nezināms, kur tie vecīši tā traucas… varbūt tomēr 10-20 centus uzlikt maksāt, lai pārējiem vietas? Skolēniem par velti? Cik saprotu, ar to brīdi, kad derīgu talonu validē nevis iekāpj un apsēžas… Kāpēc bērnus jau tik agri audzinām par bezatbildīgiem ērmiem? Kauns noskatīties, kā skolotāji , kad brauc kopā ar bērnu grupu, bezatbildīgi uz brīvbiļeti skatās… varbūt par katru , kam 17 un vairāk lai pati skolotāja/s maksā? Likumi it kā ir, bet tie ir nedzīvi… jautājums- kāpēc man jāpērk mēnešbiļete, ja citi var braukt uz nebēdu? Jāsāk ar vienlīdzību .

 17. Ko lai saka? Jauns, simpātisks, ambiciozs, latvietis…pats galvenais jau , lai profesionalitāte līdzās un godīgums, cik nu tas iespējams…

 18. No komentāra Ēlertei:
  Cien. Sarmīte Ēlerte. To, ka bērniem jāmāca valoda un vislabāk jau no bērnudaŗza, ir vienreizēju vērtīgs pasākums.
  Bet tikai nesakiet, ka ka tas tiekdarīts “latviskas Latvijas” labad.

  Tā teikt it NA muļķība un stulbība. Valoda vajadzīga, bet priekš kā? Tā vajadzīga, lai bērni izaugtu Latvijai, valstiskai kopībai, lai novērstu segregāciju, lai krievu bērnus iekļautu sabiedrībā pilnvērtīgi. Man tuvinieku ģimene dzīvo Spānijā, atbrauca bērni uz Latviju. Vienam 3 gadi, otram 5 un abi runā brīvi 3 valodās – spāņu, angļu un latviešu. Spānu, jo aukle spāniete, tēvs angļu mēlē runā, māte latviete.
  Bet Latvijā valsts vara pakļaujas bērnu labklājības ierobežošanai iekļauties mītnes zemē būt visur klāt, visu labi izprast utt.
  Retais zina, kas ir latviska Latvija. Nudien, Ēlerte to nezina, to vēl mazāk zina (nezina) Saskaņa un Raivis Dzintars. Latviska nozīmē vienotu sabiedrību, vienotas iespējas iekļauties darba tirgū, miers un savstarpējā sapratne un ja izrunā vārdu ‘latvieši”- visi saprot, ka tie ir visu tautību pilsoni Latvijā un par ši vārda lietošanu neizskan pārmetimi.

  Citādi “latviska Latvija” ir sarkana lupata, ko vicināt Saskaņas piketā “ruki proč ot russkih škol”!

  Latviska Latvija būs tad, kad likvidēs Saskaņu un NA, kas šķeļ Latviju un kurina naidu.

 19. Tā ir totāla aplamība. Virzoiet savus mēra kandidātus kopā ar citām partijām, vismaz tā, kuras nav pozīcijā un Saskaņu – etniski – politiski norobežoto partiju

  Katra partija izvirza savu mēru, bet tad, kura būs ieguvusi vairāk balsu, tas arī būs mērs.

  Šādā veidā jūs panāktu vismaz 30-40 % balsu, ja ne vairāk. Vai jums uz šādu soli nepietiek prāta un politiskās gudrības ?

 20. Atbalstu Bondaru,jo ir saturīgs,gudrs,apņēmīgs vīrietis,tāpēc der mēra amatam,aicinu balsot par viņu.

 21. Šī jau arī nebūs pirmā reize, kad Bondars cer uz šo krēslu, bet manuprāt rezultāts būs tāds pats kā iepriekšējā reizē.

Draugiem Facebook Twitter Google+