×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. septembris, 2015
Drukāt

Uz Rīgu pošas tūkstošiem lietuviešu un igauņu basketbola fanu

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Uz Eiropas čempionāta (EČ) basketbolā grupas turnīru Rīgā tiek sagaidīti pieci tūkstoši igauņu fanu un deviņi tūkstoši lietuviešu līdzjutēju, intervijā Latvijas Radio piektdienas rītā stāstīja Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps.
“Pirmajā atklāšanās spēlē mēs sagaidām apmēram piecus tūkstošus igauņu pirmajā dienā un apmēram deviņus tūkstošus lietuviešu līdzjutējus. Daļa lietuviešu brauc mājās pēc pirmās spēles, bet nevienā no nākamajām spēlēm nav mazāk kā četri tūkstoši lietuviešu un četri tūkstoši igauņu, līdz ar to cilvēki būs pilsētā, mēs viņus jutīsim, domāju, ka čempionāts būs pamanāms arī no līdzjutēju viedokļa. Mazāka aktivitāte, protams, ir no Čehijas, Ukrainas, bet savi divi trīs simti ir gan čehu, gan beļģu līdzjutēji,” stāstīja Šneps.
Katras valsts līdzjutējiem Rīgā būs ierādīts speciāls krodziņš, kur viņi varēs savas valsts alu.
Esplanādē būs iekārtota igauņu fanu zona, pie Kongresu nama – lietuviešu fanu zona, bet galvenā – latviešu fanu zona būs pie Brīvības pieminekļa, kur uz lieliem ekrāniem tiks nodrošināta spēļu translācija tiešraidē.
Spēļu laikā Rīgā būs satiksmes ierobežojumi, ar kuriem jārēķinās gan līdzjutējiem, gan galvaspilsētas iedzīvotājiem. Spēles notiks “Arēnā Rīga”.
D grupas spēles Rīgā notiks no 5. līdz 10.septembrim. D grupā ir Lietuva, Ukraina, Latvija, Beļģija, Čehija un Igaunija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+