×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. septembris, 2016
Drukāt

Uz robežas aiztur 14 vjetnamiešus (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Pagājušajā piektdienā, 16.septembrī, par nelikumīgu zaļās robežas šķērsošanu aizturēti 14 Vjetnamas pilsoņi.

Viļakas pārvaldes robežsargi Alūksnes novadā pēc robežpārkāpuma pazīmju konstatēšanas uz Latvijas – Krievijas robežas uzsāka pārkāpēju vajāšanu. Meklēšanas pasākumos tika piesaistīti papildspēki ar dienesta suņiem. Robežsargiem par pamanītajiem aziātiskas izcelsmes robežpārkāpējiem sniedza informāciju arī vietējie iedzīvotāji. Rezultātā tika aizturēti 14 Vjetnamas pilsoņi.

Pret aizturētajām personām uzsākts kriminālprocess pēc 284.panta otrās daļas par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā

Šogad par nelikumīgu zaļās robežas šķērsošanu jau aizturētas 45 personu grupas, kopā 305 robežpārkāpēji, starp tiem 201 Vjetnamas pilsonis un 36 personu pārvietotāji.

Pērn tika aizturētas 50 personu grupas, kopā 476 robežpārkāpēji, starp tiem 309 Vjetnamas pilsoņi un 87 personu pārvietotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Robežu pārkāpēju ievedēju aprindās acīmredzot viss ir zināms par cauro un nekontrolēto Latvijas un arī ES robežu!!!! Cik ilgi vēl turpināsies vjetnamiešu varzu valsts robežu pāriešana??? Kozlovskis un valdība laikam ir sajūsmā, ka NEKO NEDARA šajā jomā!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+