Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Uz robežas atkal aizturēta vjetnamiešu grupa – 17 cilvēki (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu divos atsevišķos gadījuoms aizturēti 17 Vjetnamas pilsoņi un trīs personu pārvietotāji, informē Valsts robežsardzē.

Aizvadītās nedēļas nogalē robežsargi konstatēja divus valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas gadījumus un aizturēja 17 nelegālos imigrantus un viņu pārvietotājus, trīs Krievijas pilsoņus.

Sestdien, 11.jūlija rītā veicot robežas apsekošanu Alūksnes novadā, robežsargi konstatēja kārtējo valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas gadījumu.

Iesaistot kinologus ar dienesta suņiem, nekavējoties tika uzsākti pārkāpēju meklēšanas un vajāšanas pasākumi, kuri ilga vairākas stundas.

Pateicoties kinologu un dienesta suņu profesionālajai sagatavotībai, pēdas likumpārkāpējiem tika dzītas 11 ilometru garumā gan pa mežu masīviem, gan arī šķērsojot vairākus ceļus, līdz Pededzes pagastā tika aizturēti septiņi valsts robežu nelikumīgi šķērsojušie Vjetnamas pilsoņi un 1978. un 1982.gadā dzimušie Krievijas pilsoņi, kuri veica personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Savukārt 13.jūlija rītā valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas pazīmes robežsargi konstatēja arī Pasienes pagastā. Veicot pārkāpēju meklēšanas un vajāšanas pasākumus Sopotņi ciema apkaimē robežsargi aizturēja 10 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušos Vjetnamas pilsoņus un personu, kura viņus pavadīja, 1989.gadā dzimušo Krievijas pilsoni.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu un pret Krievijas pilsoņiem pirmajā gadījumā arī par liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākti kriminālprocesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. LAIKS arī Latvijai celt žogu uz Austrumu robežas: Krievija,Baltkrievija. Izmaksas -200 milj.Eiro. Tas būs daudz ,daudz lētāk nekā 30.000-50.000 migrantu UZTURĒŠANA un NOZIEDZĪBAS pieaugums!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+