Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Uz robežas pārver lielu daudzumu nelegālā alkohola

Foto: VIDFoto: VID

Pagājušajā nedēļā Latgalē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes amatpersonas aizturēja divas personas un izņēma lielu daudzumu šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaržu, LA.lv uzzināja VID.

Veicot operatīvus kontroles pasākumus, 21. jūlijā pie autoceļa A6 posmā starp Krāslavu un Daugavpili VID Muitas policijas pārvaldes darbinieki aizturēja divus vīriešus brīdī, kad no viena “Volkswagen” markas automobiļa citā tika pārkrautas plastmasas kannas.

Transportlīdzekļu pārbaudē tika konstatēts, ka vienā no tiem – “Volkswagen Sharan” – atrodas septiņas, bet otrā – “Volkswagen Caravelle” – septiņpadsmit 20–25 litru tilpuma plastmasas kannas ar bezkrāsainu šķidrumu, kam bija alkoholam raksturīga smarža. Kopējais šķidruma daudzums bija aptuveni 500–600 litri.

Tajā pašā dienā VID Muitas policijas pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 221.panta trešo daļu. Aizturētajām personām ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viens no aizturētajiem jau iepriekš ir nonācis tiesībaizsardzības iestāžu redzeslokā un ticis notiesāts par kontrabandu organizētā grupā.

Procesa ietvaros ir izņemtas 24 kannas ar bezkrāsainu šķidrumu, kuram ir alkoholam raksturīga smarža, un abi transportlīdzekļi. Šķidruma paraugi ir nosūtīti ekspertīzei.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+