Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Uz robežas pārver lielu daudzumu nelegālā alkohola

Foto: VIDFoto: VID

Pagājušajā nedēļā Latgalē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes amatpersonas aizturēja divas personas un izņēma lielu daudzumu šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaržu, LA.lv uzzināja VID.

Veicot operatīvus kontroles pasākumus, 21. jūlijā pie autoceļa A6 posmā starp Krāslavu un Daugavpili VID Muitas policijas pārvaldes darbinieki aizturēja divus vīriešus brīdī, kad no viena “Volkswagen” markas automobiļa citā tika pārkrautas plastmasas kannas.

Transportlīdzekļu pārbaudē tika konstatēts, ka vienā no tiem – “Volkswagen Sharan” – atrodas septiņas, bet otrā – “Volkswagen Caravelle” – septiņpadsmit 20–25 litru tilpuma plastmasas kannas ar bezkrāsainu šķidrumu, kam bija alkoholam raksturīga smarža. Kopējais šķidruma daudzums bija aptuveni 500–600 litri.

Tajā pašā dienā VID Muitas policijas pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 221.panta trešo daļu. Aizturētajām personām ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viens no aizturētajiem jau iepriekš ir nonācis tiesībaizsardzības iestāžu redzeslokā un ticis notiesāts par kontrabandu organizētā grupā.

Procesa ietvaros ir izņemtas 24 kannas ar bezkrāsainu šķidrumu, kuram ir alkoholam raksturīga smarža, un abi transportlīdzekļi. Šķidruma paraugi ir nosūtīti ekspertīzei.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+