×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2012
Drukāt

Uz RSU rektora amatu kandidē Gardovskis un Vētra

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Stradiņu universitātes (RSU) rektora amatam ir pieteikušies divi kandidāti – pašreizējais rektors Jānis Gardovskis un bijušais rektors Jānis Vētra, aģentūru LETA informēja augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Edijs Šauers.

Uz RSU rektora amatu kandidē profesors un pašreizējais rektors Jānis Gardovskis un bijušais rektors Jānis Vētra, kurš patlaban ir Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs.

Pieteikšanās rektora amatam noslēdzās 26.oktobrī. Pretendentam bija jābūt profesora amatā un jāiesniedz iesniegums brīvā formā, dzīves gājums (CV), RSU attīstības koncepcija turpmākajiem pieciem gadiem (2013-2017), profesora diploms vai tam pielīdzināts dokuments.

Rektora vēlēšanas notiks 28.novembrī Līdz vēlēšanām plānota arī publiska diskusija, kurā kandidāti iepazīstinās ar savu vīziju par RSU attīstību turpmākajiem pieciem gadiem. Tāpat ikviens varēs arī uzdot rektora amata kandidātiem sev interesējošos jautājumus.

Pretendentu iesniegumi, CV un RSU attīstības koncepcijas pieejamas RSU mājaslapā.

Saskaņā ar Augstskolu likumu un RSU Satversmi rektoru uz pieciem gadiem ievēl RSU Satversmes sapulce un pēc tam apstiprina Ministru kabinets. Pašreizējais RSU rektors Gardovskis šajā amatā tika apstiprināts 2007.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+