Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
30. maijs, 2014
Drukāt

Uz Saturna pavadoņa atrod ezeru (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

ASV kosmosa izpētes aģentūra “NASA”, balstoties uz izpētes iekārtas “Cassini” iegūtajiem datiem, secinājusi, ka uz viena no Saturna pavadoņiem atrodas ūdenstilpe, kas, iespējams, varētu būt labvēlīga dažu dzīvības formu attīstībai, raksta laikraksts “The Daily Telegraph”.

Ūdenstilpe atrodas vairāk nekā trīsdesmit kilometru dziļumā, un domājams, ka tā varētu būt aptuveni 10 kilometrus dziļa. Jau iepriekš kosmosa pētnieki bija noskaidrojuši, ka arī uz Saturna pavadoņa “Europa” atrodas ūdenstilpe, kurā varētu mājot dažādi mikroorganismi. Gan “Europa”, gan nule izpētītā pavadoņa virsmu klāj ledus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+