Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. septembris, 2015
Drukāt

Uz skolu – 202 000 skolēnu (1)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Šodien sākas jaunais mācību gads. Vispārizglītojošo skolu dienas programmās mācības uzsāk vairāk nekā 202 000 skolēnu, no tiem 1. klasē – 22 300 skolēni.

Šajā mācību gadā Latvijā strādā 755 pašvaldību un 60 privātās pamata un vidējās vispārējās izglītības iestādes. Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, sveicot Latvijas skolēnus, studentus, pedagogus un vecākus Zinību dienā, aicina gan pedagogus, gan vecākus pamanīt bērnu sasniegumus un novērtēt tos, kā arī sadarboties, lai nodrošinātu labāko atbalstu bērniem.

Tikmēr citas iestādes, sagaidot 1. septembri, tradicionāli uztraucas par to, lai skolēni būtu veselīgi ēduši, lai būtu apģērbti, apgādāti ar grāmatām, tikumīgi un galu galā – arī lai nepiedzertos…

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vislabākie vēlējumi mazajiem 1.klases skolnieciņiem.skolas gaitas sākot!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+