Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
1. septembris, 2015
Drukāt

Uz skolu – 202 000 skolēnu (1)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Šodien sākas jaunais mācību gads. Vispārizglītojošo skolu dienas programmās mācības uzsāk vairāk nekā 202 000 skolēnu, no tiem 1. klasē – 22 300 skolēni.

Šajā mācību gadā Latvijā strādā 755 pašvaldību un 60 privātās pamata un vidējās vispārējās izglītības iestādes. Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, sveicot Latvijas skolēnus, studentus, pedagogus un vecākus Zinību dienā, aicina gan pedagogus, gan vecākus pamanīt bērnu sasniegumus un novērtēt tos, kā arī sadarboties, lai nodrošinātu labāko atbalstu bērniem.

Tikmēr citas iestādes, sagaidot 1. septembri, tradicionāli uztraucas par to, lai skolēni būtu veselīgi ēduši, lai būtu apģērbti, apgādāti ar grāmatām, tikumīgi un galu galā – arī lai nepiedzertos…

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vislabākie vēlējumi mazajiem 1.klases skolnieciņiem.skolas gaitas sākot!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+