Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
1. septembris, 2015
Drukāt

Uz skolu – 202 000 skolēnu (1)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Šodien sākas jaunais mācību gads. Vispārizglītojošo skolu dienas programmās mācības uzsāk vairāk nekā 202 000 skolēnu, no tiem 1. klasē – 22 300 skolēni.

Šajā mācību gadā Latvijā strādā 755 pašvaldību un 60 privātās pamata un vidējās vispārējās izglītības iestādes. Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, sveicot Latvijas skolēnus, studentus, pedagogus un vecākus Zinību dienā, aicina gan pedagogus, gan vecākus pamanīt bērnu sasniegumus un novērtēt tos, kā arī sadarboties, lai nodrošinātu labāko atbalstu bērniem.

Tikmēr citas iestādes, sagaidot 1. septembri, tradicionāli uztraucas par to, lai skolēni būtu veselīgi ēduši, lai būtu apģērbti, apgādāti ar grāmatām, tikumīgi un galu galā – arī lai nepiedzertos…

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vislabākie vēlējumi mazajiem 1.klases skolnieciņiem.skolas gaitas sākot!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+