×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
5. janvāris, 2017
Drukāt

Uz sliedēm uzbrauca vizinoties: auto īpašnieku – Krievijas pilsoni – pieķer melos (2)

Divu vilcienu un automašīnas sadursme Dārziņos. Foto - LETADivu vilcienu un automašīnas sadursme Dārziņos. Foto - LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti, izmeklējot saņemto informāciju par nozagto automašīnu, kuras atrašanās uz sliedēm otrdien izraisījusi dzelzceļa negadījumu, ir savākuši nepieciešamos pierādījumus. Balstoties uz iegūtajiem pierādījumiem, par aizdomās turēto lietā ir atzīts 1989. gadā dzimušais Krievijas pilsonis, kurš sniedzis viltus informāciju par zādzību.

Pašreizējā informācija liecina, ka automašīnas īpašnieks, vizinoties ar automašīnu, uzbraucis uz sliedēm, bet pēc tam nevarējis no tām nobraukt. Vīrietis pamanījis, ka tuvojas vilciens, izlēcis laukā un policijai paziņojis, ka automašīna ir nozagta.

Aizdomās turētais savu vainu notikušajā atzīst un izdarīto nožēlo.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 300. panta pirmās daļas – par apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma vai pieteikuma sniegšanu pirmstiesas kriminālprocesā, tiesā, notāram vai tiesu izpildītājam, ja to izdarījusi persona, kura brīdināta par kriminālatbildību par apzināti nepatiesas liecības, atzinuma, tulkojuma, paskaidrojuma vai pieteikuma sniegšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tāpat pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība saistībā ar notikušo ceļu satiksmes negadījumu.

Jau ziņots, ka otrdien, 3. janvārī, īsi pirms desmitiem vakarā Salaspils novadā, kravas vilciens uzbrauca uz sliedēm novietotai vieglajai automašīnai, ko vēlāk uzstūmis pretim braucošam pasažieru vilcienam. Neilgi pirms negadījuma Valsts policija bija saņēmusi informāciju par minētās automašīnas zādzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. http://bit.ly/2en6QyG Atbildēt

    Pirmā iemaksa par labu auto jau pēc nedēļas? Izsmalcinātu rotaslieta mīļotajai sievietei, dāvanas tuviniekiem, traka ballīti draugu lokā, nedēļas atvaļinājums kādā no kūrortiem? Tu arī to vari! Piepildi savus slēptākos sapņus.

  2. Un nav terora akts? Nolaist no sliedēm vilcienus ir sīkais huligānisms? Policija piesedz krievu teroristu.

Draugiem Facebook Twitter Google+