×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. augusts, 2017
Drukāt

Uz Smoļenskas lidmašīnas spārna atrastas sprādziena pēdas (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Uz Smoļenskā Krievijas rietumos 2010.gadā avarējušās Polijas prezidenta lidmašīnas kreisā spārna atrastas sprādziena pēdas, paziņojusi Polijas jaunā Smoļenskas aviokatastrofas izmeklēšanas komisija.

Agrākajā ziņojumā, kuru izplatīja iepriekšējā valdība, bija teikts, ka lidmašīnas spārns ietriecies bērzā netālu no Smoļenskas lidostas skrejceļa, izraisot lidmašīnas avāriju.

“Bojājumus lidmašīnas “TU 154M” kreisajam spārnam nesāka sadursme ar bērzu. Spārna izpostīšana sākās pirms bērza, (..) lielākajai daļai “TU 154M” kreisā spārna bojājumu ir sprādziena pēdas,” teikts trešdien izplatītajā paziņojumā.

Smoļenskas aviokatastrofa notika 2010.gada 10.aprīlī. Avārijā gāja bojā visi 96 lidmašīnā esošie cilvēki, arī Polijas prezidents Lehs Kačiņskis un daudzas citas augsta ranga Polijas amatpersonas.

Polijas labējā spārna politiķi uzskata, ka aviokatastrofa nebija negadījums, neraugoties uz to, ka Polijas un Krievijas izmeklētāji atzinuši, ka tā notika pilota kļūdas, slikto laikapstākļu un sliktās gaisa satiksmes kontroles rezultātā.

Polijā 2015.gada beigās pie varas nākot konservatīvajai valdībai, aviokatastrofas izmeklēšana tika atsākta.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. KAVKAZCENTER jau toreiz ziņoja, acīmredzot patiesību.

  2. Negadījums vai pilota vaina SEN BIJA NEPATIESA ZIŅA! Jautājums: KĀPĒC TAD KRIEVIJA NENODOD POLIJAI PRASĪTOS MATERIĀLUS, JA VISS IR TIEŠI TĀ??? KĀPĒC??? Nav noslēpums, ka Krievija parasti meklē strīdu jebkurā vietā, kur vien iespējams, lai tikai atgādinātu par savu ”varenību un vienīgo patiesību” pasaulei! Visur ir ienaidnieki un tas atvieglo iekļuvi attiecīgā teritorijā! Ukraiņi vainīgi pie kara, it kā Ukrainas karaspēks atrastos Krievijas teritorijā…Turpina konfliktēt ar Poliju pilnīgi nevajadzīgi…

Draugiem Facebook Twitter Google+