Mobilā versija
+0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
5. jūlijs, 2014
Drukāt

Uz Tallinas šosejas pie Ādažiem izveidojies ievērojams sastrēgums (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien, 5.jūlijā, izveidojies ievērojams sastrēgums uz Tallinas šosejas pie Ādažiem, novēroja aģentūra LETA.

Braucot pa šoseju Saulkrastu virzienā, automašīnu drūzmēšanās ir vērojama jau pie Baltezera. Savukārt pie Ādažiem autovadītāji ir spiesti apturēt savus braucamrīkus.

Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Diāna Tarvida informēja, ka minētajā šosejas posmā notikusi divu vieglo automašīnu sadursme, kas varētu veicināt sastrēguma veidošanos.

Kā norāda aculiecinieki, iespējams, sastrēgums tik ātri satiksmes negadījuma dēļ izveidojies, jo Saulkrastu virzienā dodas daudz automašīnu ar atpūtniekiem, kuri vēlas izmantot saulaino laiku. Turklāt šodien Saulkrastos notiek vairāki novada svētku pasākumi.

Sastrēgumu esot iespējams apbraukt caur Kadagu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Uz tilta guļošie policisti? Es tur noteikti, ja vakar būtu braukusi bez riteņiem paliktu, jo nekad neiedomātos, ka uz tilta kāds guļošos taisītu! 😀 LOL. Nu ti dajoš, Latvijas valsts ceļi vai kurš nu tur ir būvnieks…

  2. Pastulbs raksts, nav paskaidrots sastrēguma iemesls – sastrēgums veidojas dēļ dīvaini nofrēzētā Gaujas tilta, tur ir atstāti asi guļošie policisti. Fūres tiem brauc pāri ar vidēji 5km/h.

  3. Paskatījos bildi un tā īsti nesapratu, ko uz Ādažu šosejas dara 24. autobuss? Tas taču kursē uz Mangaļsalu…

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+