×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. maijs, 2014
Drukāt

Uz tikšanos ar sunenītes Lotes autoriem!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ, 7. un 8. maijā, Rīgā viesosies grāmatu par lasītāju iecienīto sunenīti Loti autori Janno Peldmā un Heiki Ernitss, vēsta apgāds “Zvaigzne ABC”.

Par zinātkāro, attapīgo un draudzīgo sunenīti Loti tikušas uzņemtas animācijas filmas, un sarakstītas grāmatas, nu pie mūsu netālajiem kaimiņiem Pērnavas pievārtē top arī Lotes piedzīvojumu tematiskais parks!

Tikties ar Lotes piedzīvojumu autoriem varēs 7. maijā pulksten 14.00 apgāda “Zvaigzne ABC” prezentāciju telpā K. Valdemāra ielā 6. Autorus iztaujās dzejnieks un tulkotājs Guntars Godiņš, kurš latviskojis visus Lotes piedzīvojumus un kura veikums ticis augstu novērtēts – viņam piešķirta starptautiskā Jāņa Baltvilka bērnu literatūras balva, kā arī Latvijas un Igaunijas ārlietu ministrijas tulkotāju balva.

Tikšanās laikā uzzināsim, kuram no autoriem ienāca prātā doma par Loti, kā tika veidotas grāmatas un filmas, kas interesants un aizraujošs sagaida topošā tematiskā parka apmeklētājus. Noskatīsimies arī fragmentiņus no filmām un mēģināsim izdibināt, vai autoriem padomā ir jauni Lotes piedzīvojumi. Būs arī zibensviktorīna ar vairākām balvām.

Lote dzīvo neparastajā Izgudrotāju ciemā, kurā ikviens iemītnieks ir atjautīgs, izdomas bagāts un radošs un spēj atrisināt visas problēmas. Filmu scenārija un grāmatu autoru Janno Peldmā, Andrusa Kivirehka un Heiki Ernitsa radītie tēli ir labestīgi, darbīgi un izpalīdzīgi, un vai ikkatrā grāmatas lappusē norisinās aizraujoši notikumi, atgadās negaidītas un smieklīgas situācijas. Lote kopā ar draugiem nudien negarlaikojas – viņa mācās džudo un piedalās sacīkstēs, ārstē leduslāci, ceļ mājokļus maziem, ziliem zilonīšiem, makšķerē pankūkas, nokļūst sapņu pasaulē, kuģo ar ledus gabalu un – pats galvenais – palīdz ikvienam, kurš nokļuvis nelaimē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+