Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
20. jūlijs, 2012
Drukāt

Uz Titāna, iespējams, ir ūdens


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NASA zinātnieki atraduši pārliecinošus pierādījumus, ka zem Saturna lielākā pavadoņa Titāna sasalušās virskārtas atrodas ūdens, ziņo britu laikraksts “The Daily Telegraph”.

 

Atklājums Titānu ierindo to Visuma ķermeņu sarakstā, uz kuriem, iespējams, atrodas ūdenstilpes. Šajā sarakstā jau iekļauti ap Jupiteru riņķojošais pavadonis Eiropa un Saturna mazākais pavadonis Enklēdijs. Pierādījumi par ūdens klātbūtni iegūti, analizējot ap Titānu riņķojošā NASA kosmosa kuģa “Cassini” savāktos datus. “Domājams, pazemes okeāns uz Titāna atrodas 100 kilometrus zem tā virskārtas. Tiesa, atradums uzreiz nenozīmē to, ka uz Titāna varētu būt kāda dzīvība,” laikrakstam “DT” skaidrojis kāds zinātnieks.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+