×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Uz Toronto mēra amatu kandidē arī latvietis (1)

Ekrānšāviņš no ervinsniedzins.comEkrānšāviņš no ervinsniedzins.com

Oktobrī notiks Toronto pilsētas domes priekšsēža vēlēšanas, un uz šo nozīmīgo amatu pieteikušies jau vairāki kandidāti, citastarp ari kāds latvietis Ervīns Sniedziņš (Erwin Sniedzins), portālā latviesi.com raksta Vita Gaiķe.

Viņš nolēmis pilsētu stiprināt ar pamatīgiem pamatiem un izvēlējies saukli: “Prosperous – moving – social – ecoity”. Viņš lēš, ka pilsētas labklājības un turības veicināšanai nepieciešams trīs miljardu dolāru liels budžets, un par to sola radīt labvēlīgu vidi gan uzņēmējdarbībai, gan tūrismam.

Kandidēt uz pilsētas galvas amatu Ervīns Sniedziņš nolēmis, pārdomājot, ko viņš varētu darīt Toronto pilsētas labā, kuru viņš uzskata par labāko pilsētu pasaulē.

Ervīns Sniedziņš ir veiksmīgs uzņēmējs, bijis valdes priekšsēdis, direktors un CEO privātos un publiskos uzņēmumos. 18 gadus strādājis par menedžeri “Xerox Canada” un ievēlēts par kompānijas novatoriskāko vadītāju.

Apceļojis 71 valsti, organizējis kalnu kāpēju labdarības ekspedīciju uz Everestu, kā arī nodibinājis vairākas labdarības organizācijas, palīdzībai savācot miljoniem dolāru.

Ervīns Sniedziņš ir uzmundrinājis bērnus būt fiziski aktīvākiem, izveidojot īpašu galda spēli, kur katram dalībniekam jāuzkāpj savā “Everestā”, pildot noteiktus uzdevumus. Viņš arī izveidojis filmu “Climb for Hope”, kas ieguva balvu Ņujorkas Filmu festivālā. Vairākām Ervīna Sniedziņa sarakstītām grāmatām drīzumā pievienosies jaunākā “Three Pillars of Love – Mt Everest Expedition for Sarah”.

Ervīns Sniedziņš Kanādā ieradies bērnībā kopā ar māti Melitu Sniedziņu, māsu Māru un vecmāmiņu Smaidu Asnieks. Kā māte, tā vecāmāte strādāja par medmāsām Toronto slimnīcās. Tāpat māte abus bērnus vedusi uz Sv.Jāņa draudzes sarīkojumiem, vasaras nometnēm un latviešu saietiem.

Ervīns Sniedziņš ir precējies, četru bērnu tēvs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    J nu Sniedziņa kungu neieceļ par Toronto mēru, vajadzētu ar steigu viņu aicināt uz RĪGU! Varbūt, ka viņš zinās, kas vajadzīgs pilsētai un tās iedzīvotājiem un kurai valstij Rīga ir galvaspilsēta.

Draugiem Facebook Twitter Google+