Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
1. maijs, 2016
Drukāt

Uz tradicionālo “Kritiskās masas” braucienu pulcējušies aptuveni 2000 velobraucēju

Foto-LETAFoto-LETA

Uz tradicionālo velobraucienu “Kritiskā masa” svētdien, 1.maijā, pie Dailes teātra Rīgā sapulcējušies aptuveni 2000 dažāda gada gājuma velobraucēju, novēroja aģentūra LETA.

Latvijas Riteņbraucēju apvienības pārstāvis Māris Jonovs aģentūrai LETA pastāstīja, ka brauciena dalībnieki dosies pa Brīvības ielu līdz Brīvības pieminekli, cauri Vecrīgai un tālāk pāri Akmens tiltam uz Pārdaugavu. Brauciens plānots līdz aptuveni plkst.16.

Satiksmes dalībnieki bija pacietīgi un respektēja velobraucējus, un posmu no Dailes teātra līdz Brīvības piemineklim “Kritiskās masas” dalībnieki sasniedza bez jebkādiem starpgadījumiem, novēroja LETA. Situāciju netālu no pieminekļa uzraudzīja policija.

Jonovs uzsvēra, ka “Kritiskā masa” tiek organizēta, lai atgādinātu un parādītu, ka pilsētā ir gana daudz riteņbraucēju un ka veloinfrastruktūra ir ļoti nepieciešama. Jo īpaši tiek gaidīta veloceliņu izbūve uz tiltiem.

“Kritiskās masas” velobrauciens Rīgā notiek jau 13.reizi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (35)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+