Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
1. maijs, 2016
Drukāt

Uz tradicionālo “Kritiskās masas” braucienu pulcējušies aptuveni 2000 velobraucēju

Foto-LETAFoto-LETA

Uz tradicionālo velobraucienu “Kritiskā masa” svētdien, 1.maijā, pie Dailes teātra Rīgā sapulcējušies aptuveni 2000 dažāda gada gājuma velobraucēju, novēroja aģentūra LETA.

Latvijas Riteņbraucēju apvienības pārstāvis Māris Jonovs aģentūrai LETA pastāstīja, ka brauciena dalībnieki dosies pa Brīvības ielu līdz Brīvības pieminekli, cauri Vecrīgai un tālāk pāri Akmens tiltam uz Pārdaugavu. Brauciens plānots līdz aptuveni plkst.16.

Satiksmes dalībnieki bija pacietīgi un respektēja velobraucējus, un posmu no Dailes teātra līdz Brīvības piemineklim “Kritiskās masas” dalībnieki sasniedza bez jebkādiem starpgadījumiem, novēroja LETA. Situāciju netālu no pieminekļa uzraudzīja policija.

Jonovs uzsvēra, ka “Kritiskā masa” tiek organizēta, lai atgādinātu un parādītu, ka pilsētā ir gana daudz riteņbraucēju un ka veloinfrastruktūra ir ļoti nepieciešama. Jo īpaši tiek gaidīta veloceliņu izbūve uz tiltiem.

“Kritiskās masas” velobrauciens Rīgā notiek jau 13.reizi.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+