×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2012
Drukāt

Uz trīs mēnešiem slēgs Pāternieku muitas kontroles punktu

Foto-LETAFoto-LETA

No šodienas, 15.jūlija, trīs mēnešus līdz pilnīgai Baltkrievijas Grigorovščinas muitas kontroles punkta (MKP) rekonstrukcijas darbu pabeigšanai visiem ceļotājiem būs slēgts arī Latvijas pusē esošais Pāternieku MKP, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sabiedrisko attiecību daļā.

Šā gada martā saistībā ar Grigorovščinas MKP rekonstrukciju robeža caur Pāterniekiem tika slēgta kravas transportam un robežu varēja šķērsot tikai vieglās automašīnas un tālsatiksmes autobusi.

VID informē, ka Latvijas pusē esošais Pāternieku MKP līdz 15.oktobrim būs slēgts gan personām, gan visu veidu transportlīdzekļiem. Transportlīdzekļi ar kravām, izņemot veterinārajai kontrolei pakļautās kravas, Latvijas un Baltkrievijas robežu var šķērsot caur Silenes MKP.

Savukārt kravas, kas pakļautas veterinārai kontrolei, var pārvietot caur Terehovas MKP, kas darbojas uz Latvijas robežas ar Krieviju, vai izvēlēties noteiktu robežšķēršošanas vietu uz Lietuvas un Baltkrievijas robežas.

Papildus VID informē, ka saskaņā ar grozījumiem Baltkrievijas normatīvajos aktos jau no šā gada 12.jūnija caur Urbānu MKP un Latvijas pusē – Silenes MKP ir atļauts pārvietot alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu kravas.

VID aicina robežšķērsotājus laikus izvēlēties piemērotāko robežšķērsošanas vietu kravu nogādāšanai saņēmējvalstī un pārliecināties, vai caur izvēlēto Krievijas vai Baltkrievijas MKP ir atļauta konkrēto preču pārvietošana.

Informācija par VID muitas kontroles punktiem pieejama VID mājaslapā internetā sadaļā “Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+