×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

Turcijas kara lidmašīnas pie Sīrijas robežas notriekušas neidentificētu lidaparātu (1)

Foto - Twitter, kadrs  no CNN videoFoto - Twitter, kadrs no CNN video

Turcijas Ģenerālštābs piektdien paziņoja, ka tās kara lidmašīnas Turcijas gaisa telpā pie Sīrijas robežas notriekušas neidentificētu lidaparātu.

“Šodien Turcijas gaisa telpā uz Turcijas-Sīrijas robežas tika atklāts nezināmas valsts piederības lidaparāts. Pēc trīskārtēja brīdinājuma tas turpināja lidot Turcijas gaisa telpā. Pēc tā mūsu lidmašīnas, kas patrulēja gar robežu, atklāja uguni un lidaparātu notrieca,” teikts Ģenerālštāba paziņojumā.

Pagaidām armija nav atklājusi vai notriekta pilotējama lidmašīna, vai arī bezpilota lidaparāts.

Tikmēr televīzijas kanāls NTV, neminot avotus, vēsta, ka notriekts esot bezpilota lidaparāts, kas nokritis trīs kilometrus no robežas Turcijas teritorijas iekšienē.

Televīzija demonstrējusi kadrus, kuros redzams, kā Turcijas karavīri pārmeklē vietu, kur nokritis notriektais lidaparāts.

Foto - Twitter, kadrs  no CNN videoFoto - Twitter, kadrs no CNN video

Pēc Krievijas uzlidojumu sākšanās nemiernieku pozīcijām Sīrijā 30.septembrī tās lidmašīnas divas reizes ielidojušas Turcijas gaisa telpā, kā arī izsekojušas Turcijas iznīcinātājus “F-16”.

Pēc Turcijas paziņojuma, ka tā notriekusi neidentificētu lidaparātu, Krievijas bruņotie spēki paziņojuši, ka visas krievu lidmašīnas Sīrijā piektdien esot neskartas atgriezušās savā bāzē un ka visi bezpilota lidaparāti “strādā kā ierasts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. šitas būs krievu bezpilotņiks, amerikāniem smukāki. šis izsktās kā kalēja izkalts.

Draugiem Facebook Twitter Google+