×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. augusts, 2012
Drukāt

Uz Vanšu tilta aizturēts kārtējais vanšu kāpējs

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar, 26.augustā, ap plkst.23.30 apsardzes uzņēmuma “Koblenz drošība” darbinieki aizturēja vīrieti, kurš mēģināja uzrāpties uz tilta vantīm, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Koblenz drošība” valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.

Viņš sacīja, ka “Koblenz drošības” darbinieki tilta Pārdaugavas pusē ievēroja vīrieti, kurš strauji šķērsoja braucamo daļu un tuvojās tilta vantīm. Vīrietis bija pārkāpis pāri braucamās daļas norobežojumam un pārrāpies pār nožogojumu ap vantīm.

Kad apsardzes darbinieki piesteidzās un pārkļuva pār nožogojumu, vīrietis jau bija sācis rāpties pa vantīm. Taču apsardzes darbiniekiem izdevās kāpēju satvert aiz apģērba, nocelt no vantīm un aizturēt.

Aizturētais izrādījies aptuveni 25 gadus vecs vīrietis, bez alkohola lietošanas pazīmēm. Vīrietis paskaidrojis, ka vēlējies pamēģināt pēc iespējas augstāk uzkāpt pa vantīm.

Aizturētais nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Apsardzes uzņēmums “Koblenz drošība” nodrošina Rīgas Vanšu tilta apsardzi kopš 24.jūlija, un šajā laikā šis ir pirmais mēģinājums uzkāpt tilta vantīs.

Paredzēts, ka “Koblenz drošība” tilta apsardzi nodrošinās līdz brīdim, kad tilta konstrukcijas tiks aprīkotas ar signalizāciju un video novērošanas sistēmu.

Jau ziņots, ka naktī no 25.augusta uz 26.augustu kāds vīrietis no Vanšu tilta ielēcis Daugavā. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki secinājuši, ka vīrietis krastā izpeldējis pats saviem spēkiem un palīdzība nav nepieciešama.

Jautājums par Vanšu tilta drošību šogad īpaši aktualizēts pēc tam, kad 7.jūnija pēcpusdienā kāds jaunietis uzkāpa pa Vanšu tilta vantīm, no tilta smailes noleca un nositās. Pēdējo desmit gadu laikā ir bijuši vismaz desmit gadījumi, kad kāds uzrāpies pa vantīm, taču šis bija pirmais gadījums, kad kāpšana Vanšu tilta vantīs beidzās ar letālu iznākumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+