×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

Uz Vanšu tilta virzienā uz centru joprojām novēroti sastrēgumi, citviet satiksme normalizējusies

Foto - LETAFoto - LETA

Uz Vanšu tilta virzienā uz centru joprojām ir sastrēgumi, novēroja aģentūra LETA.

Lielāki sastrēgumi novēroti arī Rostokas ielā virzienā uz Zolitūdes ielu, Brīvības ielā virzienā uz centru, Senču ielā posmā līdz Brīvības ielai, Kalpaka bulvārī, kā arī Merķeļa ielas posmā no Marijas ielas līdz Barona ielai.

Tikmēr satiksme uz Salu tilta pašlaik ir nedaudz kavēta, bet salīdzinājumā ar rīta pusi – normalizējusies.

Tāpat satiksme uz Mūkusalas ielas pie Nacionālās bibliotēkas ir normalizējusies, sastrēgumi nav novēroti.

Arī sabiedriskais transports pašlaik kursē gandrīz bez kavējumiem, aģentūrai LETA sacīja SIA “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis. Ja rīta pusē sabiedriskais transports kavējās līdz pat 50 minūtēm, pašlaik tam nebūtu jākavējas ilgāk par 10 minūtēm.

Zaķis gan piebilda, ka vakarpusē satiksmes plūsma atkal varētu palēnināties, tādēļ iedzīvotāji aicināti plānot savus braucienus un personīgā auto vietā pēc iespējas izvēlēties sabiedrisko transportu.

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) arī aicina autovadītājus neizmantot kustībai Trijādības ielu, izņemot gadījumus, kad galamērķis atrodas tieši minētajā kvartālā, jo iela no Staraja Rusas ielas neesot caurbraucama, kā arī no Valguma ielas neesot iespējama izbraukšana uz Uzvaras bulvāri.

Arī no rīta RPP darbinieki bija pilnībā slēguši Trijādības ielu, lai gan izpilddirektora rīkojums paredz, ka šī iela jāslēdz vien posmā no Staraja Rusas ielas līdz Kuģu ielai, savukārt posmam no Staraja Rusas ielas līdz Raņķa dambim vajadzētu būt brīvi pieejamam.

Kā novēroja LETA, RPP darbinieki šorīt autovadītājiem neļāva nogriezties no Raņķa dambja uz Trijādības ielu. Tikai pēc aģentūras LETA jautājuma, kādēļ šajā ielas posmā transportlīdzekļi netiek ielaisti, pašvaldības policisti autovadītājiem sāka uzdot jautājumus, kāpēc viņi grib nogriezties no Raņķa dambja uz Trijādības ielu.

Kā ziņots, šodien un rīt Rīgā notiek viens no svarīgākajiem prezidentūras ārpolitiskajiem augsta līmeņa pasākumiem – Austrumu partnerības samits, kura dēļ galvaspilsētā ir noteikti ievērojami satiksmes ierobežojumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+