×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. augusts, 2012
Drukāt

Uz vasaras festivālu Pierīgā

osins_62

3. augustā Stopiņu novada Līgo parka estrādē notiks apjomīgs festivāls “Lielais Līgo parka vasaras festivāls”, kurā piedalīsies populāri un tautā cienīti latviešu šlāgermūzikas un popmūzikas izpildītāji. 


 

Kuplinot šīs vasaras šlāgerfestivālu skaitu, arī augusta sākumā ir iespēja sastapt iecienītos muzikantus un atpūsties viņu mūzikas pavadībā, šoreiz pavisam netālu no galvaspilsētas.

Šajā reizē apmeklētājus priecēs gan šlāgera un kantrimūzikas veterāni – pašmāju kantri mūzikas zelta grupa – “Sestā jūdze”, vienība “Apvedceļš”, kas šogad nosvinējuši jau savu 12. jubileju, “Klaidonis”, kas jūlijā klausītājus iepazīstināja ar jaunu dziesmu “Tevi gaidot”, kā arī “Lauku muzikanti”, “Kantoris 04”, “Jūrkant”, “Emburgas zēni” un “Tequila Band”.

Festivālā uzstāsies gan Latvijas Radio balss Roberts Ošiņš (attēlā) un grupa “Dakstiņi”, kas nesen kopā ieskaņojuši jaunu dziesmu “It nekas tā nenotiek”, kas radio ētera viļņos līdz šim vēl nav skanējusi, taču dažādos sarīkojumos un koncertos jau izpelnījusies klausītāju atzinību. Muzikantu pulkam pievienosies arī duets Harijs Ozols un Santa Zapacka, dziedātāji Ingus Pētersons, Viktors Zemgals, kā arī pazīstamais rokmūziķis Andris Kivičs, šajā reizē – solo. Pasākuma vadītāja lomā šoreiz iejutīsies radio balss un seja – Elvis Jansons.

“Varēsiet dziedāt un dejot līdzi savām iemīļotām melodijām – “Zemenes”, “Rožu klēpis”, “Atvars”, “Mana dzīve” un vēl daudzām latviešu zelta dziesmām,” sola pasākuma rīkotāji. Par priekšrocību rīdzinieki var uzskatīt festivāla atrašanās vietu – lai varētu pilnībā izbaudīt pasākumu, nekur tālu nav jābrauc – vien dažas minūtes ārpus Rīgas! “Nosvini vasaru ar dziesmu,” aicina festivāla rīkotāji, piedāvājot sadziedāšanos un sadejošanos līdz pat rītam.

Uzziņa

Sākums plkst. 19.00, ieeja no plkst. 18.00.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs vai www.bilesuparadize.lv , kā arī Stopiņu novada domes sekretariātā.

Cena iepriekšpārdošanā Ls 3, festivāla dienā Ls 5.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+