×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Kā izvēlēties apavus, lai būtu veiksmīgs pirkums: iesaka apavu meistars

Šos zābakus modelējusi Aldoņa dzīvesbiedre Larisa Timermane. Viņai ir Pēterburgā iegūts dizaineres diploms un itāļu nozīmīgās modelēšanas skolas “Arsutoria” sertifikāts. Foto - Valdis SemjonovsŠos zābakus modelējusi Aldoņa dzīvesbiedre Larisa Timermane. Viņai ir Pēterburgā iegūts dizaineres diploms un itāļu nozīmīgās modelēšanas skolas “Arsutoria” sertifikāts. Foto - Valdis Semjonovs

Mainoties gadalaikiem, raugāmies pēc sezonai atbilstīga apģērba un apaviem. Nereti, pārlūkojot kurpju pārus, secinām – pienācis laiks doties uz veikalu pēc jauniem. Parasti gribas nopirkt kvalitatīvus, ērtus apavus ar pievilcīgu dizainu un par demokrātisku cenu. Ko vajadzētu zināt, lai negadītos kaķis maisā, un kā kurpes kopt valkājot?

Lai to noskaidrotu, dodos pie modeļu apavu uzņēmuma “ALD Grupa” īpašnieka Aldoņa Timermaņa, kuram ir teju 40 darba gadu pieredze. Šajā laikā viņš no mācekļa kļuvis par lietpratēju jeb cunftmeistaru – tādu apavu izgatavotāju, kurš prot visu. Padsmitnieka gados sācis strādāt apavu fabrikā “1. maijs”, kur drīz vien pārcelts uz eksperimentālo cehu, pēc tam uz mākslinieciskās konstruēšanas laboratoriju, kur apavus izgatavoja, sākot no liestes taisīšanas un beidzot ar kapes pielīmēšanu.

Kad pārmaiņu laikā apavu fabrikas Latvijā slēdza, vajadzēja domāt un rīkoties, lai varētu sevi nodrošināt. Aldonis 1991. gadā izveidoja SIA “ALD Grupa”, kur strādā plecu pie pleca ar dzīvesbiedri sertificētu apavu modelētāju Larisu Timermani.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+